Pomysł na prezent motywacyjny z okazji rozpoczęcia nauki

Total
0
Shares

Z doświadczenia wiemy, że świetnym sposobem na złagodzenie szkolnej atmosfery są prezenty, a zwłaszcza takie, które zmotywują nasze dziecko do nauki. Dokładnie tak. Dzieci powinniśmy a nawet musimy motywować do aktywnych działań. To rodzice są pierwszymi nauczycielami swojego dziecka i w ogromnej mierze to właśnie od nas zależy to, jak pociecha poradzi sobie z samodzielnym uczeniem się. Szkoła przede wszystkim powinna kojarzyć się dzieciom ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności. Jednak nie kreujmy wizerunku szkoły strasznej, gdzie wymagania są olbrzymie, a kary surowe. Powinniśmy oswoić naszym dzieciom wizję nowego roku szkolnego oraz zapewnić je, że nie taki diabeł straszny. 

Prezenty, które zmotywują nawet najbardziej opornego ucznia

Notes w skórze

Notes z pewnością przyda się każdemu uczniowi, żeby mógł sobie w nim zapisywać ważne informacje. Jednak zwykłe notesy są nudne i oklepane. Podaruj uczniowi naprawdę piękny i wyjątkowy notes, który zachęci go do nauki. Notes zapakowany jest w gustowne pudełko, świetnie nadające sie? na elegancki upominek. Jasny, błękitny kolor przedmiotu pozytywnie nastroi do aktywnego uczenia się.

Notes

Źródło: luxuryproducts.pl

Grawerowany stolik

Chyba nie ma takiego ucznia, który nie posiadałby swojego laptopa. Jednak bardzo często laptopy są używane w niekomfortowych warunkach na przykład w łóżku na kolanach. Możesz podarować swojemu dziecku naprawdę wygodny stolik, który pozwoli na efektywną pracę na laptopie. Stolik do laptopa skutecznie zapobiega przegrzewaniu sie? laptopa, przedłużając żywotność jego baterii i całego komputera. Dodatkowo możesz wygrawerować na stoliku imię swojej pociechy.

Stolik

Źródło: comfortable.pl

Mapa podróży

Mapa świata niekoniecznie musi się z geografią jako przedmiotem szkolnym. Zachęć swoje dziecko do odkrywania ciekawych miejsc za pomocą mapy podróży. Niech Twoja pociecha zaznaczy na mapie miejsca, w których już była oraz miejsca, o poznaniu których marzy. Można też nanieść na mapę nielimitowaną ilość zdje?c? z podróży. Mapa jest drukowana na wysokiej jakos?ci pło?tnie bawełnianym i oprawiona w wybranym formacie.

Mapa podróży

Źródło: mygiftdna.pl

Trening mózgu

Czy wiesz, że wykorzystujemy zaledwie 10% możliwości naszego mózgu. Mózg podobnie jak każdy inny organ, aby pracował efektywnie, musi być trenowany. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego możesz podarować swojemu dziecku trening mózgu. A co to takiego? e-Voucher z dostępem do interaktywnej platformy, która umożliwia trening poznawczych funkcji mózgu ? koncentracji, spostrzegania, zapamiętywania, logicznego myślenia. Dziecko, które nie ma problemu z nauką na pewno chętniej chce chodzić do szkoły. Razem z nim możesz trenować mózg a tym samym pamiętaj o tym, że oswajasz w ten sposób swoją pociechę ze szkołą.

Fitness mózgu

Źródło: seniorzypolscy.pl

Sztuki walki

Nie samą nauką żyje człowiek. Szkoła to także aktywność fizyczna, której pobudzanie jest szczególnie ważne zwłaszcza w okresie wczesnego stadium rozwoju dziecka. Dziecko aktywne to dziecko zdrowe. Aktywność przedkłada się także na efekty w nauce, dziecko aktywne fizycznie uczy się chętniej i skuteczniej. Aby zmotywować dziecko do nauki możesz podarować mu prezent w postaci kursu Aikido. Znana jest zasada, że im więcej zajęć tym więcej wolnego czasu. Serwujmy zatem naszym dzieciom różnorodne zajęcia, oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

Sztuki walki

Źródło: centre.nikkeiplace

Te i inne pomysły i inspiracje na prezent motywacyjny z okazji rozpoczęcia nauki możecie odnaleźć w wyszukiwarce prezentów Jakiprezent.pl (dawniej iPrezenty.pl).

Artykuły podobne