Udany prezent dla nastolatków z okazji Dnia Dziecka

Total
0
Shares
Obraz na płótnie

Obdarowanie nastolatków odpowiednim prezentem to bardzo trudne wyzwanie dla każdego rodzica. Nastolatek, czyli jeszcze dziecko, wciąż nie dorosły. I te słowa w pełni odzwierciedlają trud wyboru właściwego prezentu. Prezent dla nastolatka przede wszystkim nie może być dziecinny, nie powinien być także nadwyraz ambitny. Najrozsądniej byłoby odwołać się do zainteresowań i pasji nastolatków. Wtedy kwestia zakupu prezentu, który się spodoba byłaby nieco ułatwiona. A co jeśli mamy do czynienia z nastolatkiem, o którym tak naprawdę niewiele wiemy. Zdarza się, że dzieci w wieku nastoletnim są bardzo zamknięte w sobie i mało nam mówią o swoich potrzebach. Wtedy musimy zaryzykować, wybierając jako prezent tak zwanego pewniaka. I właśnie takie prezenty awaryjne chciałabym Wam dziś zaproponować.

Obraz na płótnie

Wiek nastoletni to już taki wiek, kiedy możemy podarować naszemu dziecku prezent oryginalny i spersonalizowany. Takim prezentem jest bez wątpienia obraz na Płotnie przedstawiający portret naszego dziecka. Taki prezent z powodzeniem posłuży synowi bądź córce przez długie lata. Stylowy portret to niesamowity obraz stworzony z przesłanego zdjęcia i przerobionego na jeden z unikatowych stylów przez profesjonalnych grafików. Obraz drukowany jest na płótnie w wybranym rozmiarze i stylu oraz oprawiony jest w drewnianą ramę wewnętrzną.

Obraz na płótnie

Obraz na płótnie – cena: 119,00 zł

Źródło: mygiftdna.pl

Poduszka z haftem

Nastolatki są zazwyczaj bardzo uczuciowe i sentymentalne. Z okazji Dnia Dziecka możesz podarować swojej córce wyjątkową poduszkę zawierającą specjalny haft. Wyhaftowane może być imię dziecka, inicjały, data urodzenia bądź jakiś inny Wasz pomysł. Poduszka wykonana jest z miękkiego i miłego w dotyku materiału, dzięki czemu Wasza córka będzie mogła się do niej przytulić w razie potrzeby. Poduszki dostępne są w 4 kolorach: beżowym, niebieskim, czerwonym i jagodowym.

Poduszka z haftem

Poduszka z haftem – cena: 59,00 zł

Źródło: misiowakraina.pl

Myszka rajdowa

Nastolatki bardzo chętnie spędzają czas przy komputerze. Jeśli myszka komputerowa Twojego dziecka nie posiada ona neonowych reflektorów, świateł stopu, przyciemnianych szyb ani chromowanych kół, to znaczy, że najwyższa pora, aby to zmienić! Myszka rajdowa jest dobrej jakości komputerową myszą optyczną zaprojektowaną w kształcie samochodu wyścigowego. Przednie reflektory świecą się w niej cały czas, natomiast światła stopu zapalają się tylko wtedy, gdy ruszamy myszką.

Myszka rajdowa

Myszka rajdowa – cena: 79,00 zł

Źródło: ministerstwogadzetow.com

Pendrive torebka

Podążając za komputerowymi zainteresowaniami naszych dzieci, myślę, że udanym pomysłem z okazji Dnia Dziecka dla dziewczynki będzie jej podarowanie bardzo oryginalnego pendriva w kształcie damskiej torebki. Torebka w końcu jest nie po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć, ale po to, żeby wszystko w niej było. W związku z tym dobra torebka to ta, która charakteryzuje się odpowiednią pojemnością. Pendrive Torebka zmieści 8GB dokumentów, zdjęć czy muzyki, czyli całkiem sporo. Połącz zatem zamiłowanie do mody z praktycznością działania.

Pendrive torebka

Pendrive torebka – cena: 59,00 zł

Źródło: gadzeter.pl

Jazda skuterem wodnym

Świetnym pomysłem na prezent dla nastolatka są prezenty odwołujące się do przeżyć oraz wrażeń. Podaruj zatem swojemu synowi jazdę skuterem wodnym! Gwarantuję pełne zadowolenie. To idealne przeżycie dla wszystkich fanów wodnych atrakcji, a jednocześnie wspaniały pomysł na pobudzenie aktywności dla swojego dziecka. Jeśli nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka, rozejrzyj się za prezentami odwołującymi się do przeżyć. W ofercie serwisu Prezenty.pl jest ich naprawdę sporo!

Jazda skuterem wodnym

Jazda skuterem wodnym – cena: 169,00 zł

Źródło: superprezenty.pl

Sesja zdjęciowa

Nastoletnie dziewczyny uwielbiają zdjęcia. Na portalach społecznościowych wciąż umieszczają nowe fotografie bawiąc się w fotomodelki. Z okazji Dnia Dziecka możesz podarować swojej córce prezent w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia jej predyspozycji do zawodu fotomodelki, a jednocześnie wspaniała pamiątka w postaci pięknych, profesjonalnie obrobionych zdjęć.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa – cena: 500,00 zł

Źródło: wyjatkowyprezent.pl

Dzień Dziecka tuż… tuż… pamiętajcie zatem, że nastolatki to także dzieci. Może trochę większe, może nieco bardziej zbuntowane. Ale zawsze dzieci!

Artykuły podobne

Solidny plecak szkolny

Tak, wiem, wakacje jeszcze w pełni i większość z was nie zaprząta sobie jeszcze głowy powrotem do szkoły. Bywają jednak tacy przezorni i roztropni uczniowie (albo ich rodzice), którzy już…
Zobacz więcej

Kijki nordic walking

Moda na nordic walking na dobre zapanowała w naszym kraju. Nie ma dnia, żebym nie zobaczył chociaż kilku osób spacerujących z kijkami. Już nie tylko seniorzy, lecz także młodzi ludzie…
Zobacz więcej

Poduchy dla zakochanych

Zbliża się ślub Twoich znajomych, lecz nie wiesz co im kupić? Odradzam wszelkiej maści tostery, żelazka, czy patelnie, bo to zbyt oklepane. Pieniądze są zawsze mile widziane, lecz naprawdę… nie…
Zobacz więcej