Wymagania większości pracodawców dotyczące służbowego stroju dla mężczyzny są dość proste, ale jednocześnie bardzo ograniczające kreatywność i możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez strój. Spodnie garniturowe, koszula i marynarka, a cały ten zestaw dodatkowo ładnie spięty krawatem i paskiem. 

Garnitur służbowy

Nie tylko taki ubiór jest niespecjalnie wygodny, ale też tworzy z wielu interesujących jednostek zhomogenizowaną masę nudnych (w kwestii modowym) urzędników. Wielu zadaje sobie pytanie po co to wszystko, zwłaszcza, jeżeli jedynymi osobami, które widzą tak wystrojonego pracownika w ciągu dnia są jego współpracownicy. Ale zasady to zasady. Tak się jednak składa, że żadne przepisy pracownicze (na szczęście!) nie precyzują tego, jaką klamrę do paska powinieneś mieć. A jest taka klamra, która przełamie skutecznie twoją służbową ciuchową rutynę.

Pasek z wyświetlaczem LED

Wyraź swoją kreatywność przy pomocy Paska z wyświetlaczem LED. Nikt nie przejdzie koło ciebie obojętnie, kiedy zobaczy na klamrze napis ?uśmiechnij się!?, albo inną, zaprogramowaną przez ciebie wiadomość. Pasek LED daje możliwość zapisania 6 komunikatów, które można bardzo łatwo przełączać po zaprogramowaniu, kontrolowania ich jasności oraz szybkości, z jaką będą się wyświetlały.

Pasek z wyświetlaczem LED

Wyślij wiadomość koledze stojącemu po drugiej stronie palarni, albo waszej biurowej kawiarenki. Flirtuj niewinnie z uroczą koleżanką z księgowości. Wszystko przy pomocy twojego paska. Pasek ten stanie się twoim najlepszym biurowym gadżetem, dzięki któremu będziesz dzielił się ze światem swoimi genialnymi myślami i spostrzeżeniami, albo dyskretnie uciszysz współpracownika, który za dużo mówi. Decyzja dotycząca wyboru wiadomości należy do ciebie.

Pasek z wyświetlaczem LED

Jeżeli jednak nie masz na tyle odwagi, aby nosić ten pasek na biodrach, zawsze możesz użyć go w bardziej konwencjonalny sposób. Połóż go na półce, albo biurku i witaj nim oraz pozdrawiaj każdego, kto przekroczy próg twojego biura. 

 Pasek z wyświetlaczem LED

Ile: 79,99 zł

Gdzie: http://chic.net.pl/

Artykuły podobne