Zestaw upominkowy marki Regent House

Poznaj niezwykły zestaw upominkowy marki Regent House, który zawiera dwie świece, ceramiczny kominek z podgrzewaczem i granulki zapachowe. Idealny prezent dla każdego, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
Total
0
Shares

Jakie elementy znajdują się w zestawie upominkowym marki Regent House?

W zestawie upominkowym marki Regent House znajdują się dwie świece, ceramiczny kominek z podgrzewaczem oraz granulki zapachowe. To kompleksowy zestaw, który pozwala ukoić zmysły aromatem kadzidła i piżma.

Kogo możemy obdarować tym doskonałym prezentem?

Ten doskonały prezent nadaje się zarówno dla tych początkujących, którzy dopiero zaczynają przygodę z aromaterapią, jak i dla zaawansowanych, którzy doceniają wyjątkowe doznania zapachowe.

Jakie zapachy są dostępne w granulkach zapachowych?

Granulki zapachowe w zestawie pozwalają ukoić zmysły aromatami kadzidła i piżma. To intensywne i relaksujące zapachy, które tworzą atmosferę spokoju i harmonii.

Co zawiera specjalnie skomponowana płyta CD?

Specjalnie skomponowana płyta CD, która znajduje się w zestawie, zawiera wybór dźwięków, które pomagają oczyścić umysł, zrelaksować ciało i efektywniej oddać się praktykom takim jak medytacja czy jogę.

Gdzie można zakupić ten zestaw upominkowy i jaka jest jego cena?

Ten doskonały zestaw upominkowy marki Regent House można zakupić na stronie internetowej www.merlin.pl. Cena tego zestawu wynosi 103,99 złotych.

Artykuły podobne