Dzień Chłopaka już za 2 dni! Prezent dla niego last minute

Total
0
Shares

Dzień Chłopaka za dwa dni Ty zastanawiasz się jaki byłby idealny prezent dla Twojego faceta? Nowy krawat, koszula, sweter, gra ? z pewnością przydadzą się, ale czy to jest to, co sprawi, że Twój Chłopak będzie opowiadał o prezencie od Ciebie z wypiekami na twarzy? Takich emocji dostarczą mu tylko niezapomniane przeżycia.

Dzień Chłopaka obchodzony 30 września, znany jest w Polsce stosunkowo niedługo, bo dopiero kilka lat. Dziewczęta z roku na rok coraz chętniej angażują się w obchodzenie tego święta i zastanawiają się, jaki prezent byłby dla ich facetów idealny.

Idealny prezent dla Twojego Chłopaka

Szalony, zaskakujący, emocjonujący ? tak odpowiedzieli mężczyźni podczas badań Wyjątkowego Prezentu, przeprowadzonych przez MillwardBrown SMG/KRC na grupie 1000 respondentów, na pytanie jaki powinien być prezent idealny. Zdecydowana większość, bo 54% twierdzi, że prezent ma być zaskakujący, 26% – szalony, zaś emocjonujący ? 28%. Może się więc okazać, że krawat, który ostatnio Twój chłopak oglądał w sklepie, nie będzie ani prezentem zaskakującym, ani szalonym. Eksperci portalu WyjątkowyPrezent.pl radzą więc, jaki prezent wybrać, by Twój mężczyzna zapamiętał go na długo i otrzymał miano idealnego!

?Przypływ adrenaliny na torze wyścigowym, ekscytujące doświadczenia strzeleckie, motocykle, samochody – to wszystko, co prawdziwi mężczyźni lubią najbardziej. Prezenty w postaci voucherów na przeżycia to najbardziej wyjątkowy prezent, jaki możemy podarować bliskiej osobie, bo ofiarowujemy możliwość realizacji rzeczy, o której marzy od dawna! Na WyjątkowyPrezent.pl jest już ponad 600 prezentów w formie przeżyć, ale z okazji Dnia Chłopaka, szczególnie polecamy naukę strzelania, degustację piwa czy jazdę bolidem Radical.? ? mówi Beata Kłos, product manager z WyjątkowyPrezent.pl

Poznaj Strzelanie

Podstawy strzelania Twój Chłopak może poznać sam (cena prezentu: od 50z) lub razem z Tobą! (cena prezentu dla dwojga: od 180zł). Zajęcia odbywają się w profesjonalnej strzelnicy, gdzie instruktor nauczy Was trafiać zawsze w dziesiątkę. W ciągu kilku minut nawet najbardziej początkujący zacznie czuć się pewnie z pistoletem w dłoni oddając strzały do czarno-białej tarczy. Chcesz poczuć dreszczyk emocji? To wybór idealny! Prezent dostępny w: Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Warszawie, Poznaniu i Lublinie.

Poznaj strzelanie, Wyjatkowyprezent.pl

Degustacja Piwa ? Kurs Kiperski

Oktoberfest trwa, więc z okazji Dnia Chłopaka degustacja piwa połączona z kursem kiperskim będzie świetnym prezentem, jeśli nie możecie sobie pozwolić na wycieczkę do Niemiec.
To okazja, żeby odkryć tajemnice tego złotego napoju oraz poznać wszystkie aspekty piwnej kultury. Podczas kursu nauczycie się tajników sztuki kiperskiej, ocenicie 8 stylów piwa
i dobierzcie do nich unikalne przekąski. Jak wyczuć ziołowe nuty chmielu, kiedy piwo uwalnia słodową pełnię aromatu, co to jest bukiet i finisz? Kupując voucher na Wyjatkowyprezent.pl można go zrealizować w: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu za 175zł za osobę.

Kurs kiperski, Wyjatkowyprezent.pl

Twój Chłopak kierowcą Radicala!

Każdy chłopak marzy o tym, by zostać kierowcą wyścigowym. Teraz możesz sprawić, że to marzenie się spełni. Twój chłopak może usiąść za sterami bolidu Radical i poczuć dreszczyk emocji. W ciągu dnia spędzonego na torze w Poznaniu, przejedzie ponad 24 km
i dowie się jak postępować z tą ultraszybką maszyną. Podczas jazdy bolidem Radical SR3 RS nauczy się techniki obserwacji, jak dobrać optymalny tor jazdy, jak operować gazem oraz jak dostosować prędkość do warunków atmosferycznych. Wraz z prędkością rośnie poziom adrenaliny, a Radical przyspiesza do setki w zaledwie 3 sekundy. Cena vouchera
na ten wyjątkowy prezent to 1995zł.

Zostań kierowcą Radicala, Wyjatkowyprezent.pl

Zobacz więcej prezentów na Dzień Chłopaka.

Artykuły podobne