“Jadę na rowerze słuchaj do byle gdzie…”

Total
0
Shares

Życie w miejskiej dżungli ma swoje plusy i minusy. Wielu za największy mankament uznaje tłok i korki, które sprawiają, że przemieszczanie się -zwłaszcza w godzinach szczytu- potrafi wyprowadzić z równowagi nawet największego stoika. Szczęśliwy ten, kto do i z pracy dojechać może tramwajem! Fakt faktem nie jest to zazwyczaj pojazd klimatyzowany, ale -trzeba to przyznać- jest w stanie pomieścić cztery wycieczki klasowe, oraz resztę ?normalnych? pasażerów. Trochę mniej pojemny jest autobus. Ten już nie mknie niestety po szynach i skazany jest na stanie w korkach. Przy okazji pragnę pozdrowić wszystkich kierowców, którzy dają wyjechać autobusowi z zatoczki na przystanku. Są oni bowiem jak świstaki: gatunek na wyginięciu… Komfort jazdy autobusem jest sprawą względną, zależącą od warunków atmosferycznych, godziny, pory roku i ilości współpasażerów. Kto stał kiedyś w 30 stopniowym upale w zatłoczonym autobusie w korku, przez 40 minut, ten wie, co mam na myśli.

Póki aura sprzyja, warto się uniezależnić, podziękować komunikacji miejskiej a własny samochód odstawić do garażu. Wszak ponieść Was może siła własnych mięśni! Zainwestujcie w rower! Jednoślad doskonale sprawdza się jako miejski środek lokomocji. To że jadąc, przy okazji trochę się zrelaksujecie i poćwiczycie, z pewnością nikomu nie zaszkodzi.

Firma Kross w swojej ofercie ma całą linię lekkich, miejskich rowerów o nowoczesnym wyglądzie. ?Geometria ramy, dobór komponentów i odpowiedni design sprawiają, że ugotowani w korkach użytkownicy samochodów, na twój widok będą zgrzytać zębami z zazdrości.? Brzmi nieźle? Wygląda równie dobrze!

Zainteresowanych szczegółami technicznymi zapraszam na stronę www.kross.pl Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Ile: od ok 1100 zł

Artykuły podobne

Profesjonalny kurs barmański

Relaksem określamy każdą czynność, która przynosi nam przyjemność. Może to być sprzątanie, gotowanie, czy wreszcie przyrządzanie drinków. Znajomość barmańskich tricków, przepisów na koktajle jest silnie prestiżowa. U kobiet zyskujesz natychmiastową…
Zobacz więcej ...