Malta Poznań 4-5.06.2011

Total
0
Shares

Chciałbym Was dziś zaprosić na wydarzenie, którego w telewizji na pewno nie zobaczycie. O którym może, może coś usłyszycie. Podczas weekendu 4-5 czerwca 2011 roku na poznańskiej Malcie odbędą się Mistrzostwa Polski w wioślarstwie.

Najlepsze Polskie osady – terminatorzy i srebrna lekka czwórka. Również nasze mistrzynie świata – Julia Michalska i Magda Fularczyk, czy równie piękna wicemistrzowska lekka dwójka – Magda Kemnitz i Agnieszka Renc. Siła, nadludzka wytrzymałość, szybkość i muskulatura. Zdrowie i tężyzna w najczystszej postaci.

 

To będzie walka o dominację, o podkreślenie krajowej pozycji. Młode wilczki będą chciały się pokazać, odgryźć się starym wyjadaczom. Utytułowani mistrzowie postarają się pokazać starą klasę i utrzeć nosa ambitnej młodzieży. Zapowiadają się niezłe zawody.

Do tego na weekend ma być wspaniała, słoneczna pogoda. Urokliwa Malta, ścieżki, szlaki, stoiska z łakociami. Jeśli nie wiecie, co zrobić z wolnym czasem, jeśli rozważacie kolejną przechadzkę po centrach handlowych, mówię – Malta! Dzieciaki będą wniebowzięte, a aktywni spędzacze czasu będą mogli fajnie odsapnąć, zanim powrócą do swych dalszych sprawności.

Gdzie: Malta Poznań

Artykuły podobne