Podobno w sierpniu ma być już tylko słońce. Chyba już się dostatecznie napadało a my zasłużyliśmy w końcu na troszkę ciepła. Ci, którzy mają urlop czy wakacje jeszcze przed sobą, na pewno już się cieszą na chwilę odpoczynku. Ale nawet ci, którzy muszą zostać w mieście, na pewno znajdą sposób aby choć na chwilę uciec nad wodę. Przecież nawet odkryty basen daje chwilę wytchnienia, nawet jeśli ta chwila jest krótsza niż na urlopie. Ale do pływania, jak zresztą do większości rzeczy, warto jest się przygotować.

Sea Squad Pool Pack pomoże najmłodszym pływakom opanować technikę przebywania na basenie. W skład zestawu wchodzą okulary do pływania, czepek dziecięcy oraz woreczek, w który można wszystko zapakować i nosić. Okularki doskonale przylegają i dopasowują się do kształtu twarzy. Z myślą o pływających na basenach odkrytych, okularki wyposażono także w filtr UV, efektywnie chroniący dziecko przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Także doskonale przylegający do głowy dziecka czepek,  to skuteczna ochrona przed wodą i chlorem. Jego gruba silikonowa powłoka zapobiega ciągnięciu się włosów przy zakładaniu i zdejmowaniu. To przecież właśnie to, tak bardzo odstraszało nas kiedyś od czepków. Zestaw Sea Squad Pool Pack produkowany jest w wersji dla chłopców i dla dziewczyn. Przeznaczony jest dla dzieci od 2-6 lat. Teraz nie ma już wymówek przed pływaniem. Marsz nad wodę!

Sklep: www.sklep-presto.pl

Cena: 64.90 PLN

Artykuły podobne