Podróże małe i duże

Total
0
Shares

Zbliża się marzec, czyli koniec pierwszego kwartału. To właśnie do końca tego miesiąca należy wykorzystać zaległy urlop, trochę odpocząć i naładować bateryjki do dalszej, efektywnej pracy zawodowej. Ten fakt był moją inspiracją, by kolejny wpis na blogu poświęcony był… urlopowi. Wszak to temat aktualny nie tylko wakacyjną porą, lecz praktycznie przez okrągły rok.

Każdy z nas lubi sam dźwięk tego słowa, a rozkoszna myśl o tym, że jutro nie trzeba iść do pracy, mimo, że to środa – przyprawia nas o błogość w sercu i totalny tomiwisizm. Warto jednak pomyśleć i choćby częściowo zaplanować wolny czas, by nie przeleżeć tych pięknych dni na kanapie, lumpiąc się w dresie i oglądając Mango TV.

To naukowo sprawdzone, że najlepiej odpoczywa się aktywnie. Nie chodzi tu tylko o ćwiczenia fizyczne, spacery i inne aktywności sportowe. By odpocząć psychicznie warto zmienić otoczenie, wyjechać do innego miasta, udać się w podróż, zrobić sobie choćby małą wycieczkę. Nie zawsze starcza nam pomysłów na urlopowe, bądź weekendowe aktywności. Na www.pascal.pl znajdziemy całą masę inspiracji i kierunków podróży, a strona podpowie nam co zwiedzić, gdzie spać i zjeść, i czego pod żadnym pozorem nie wolno przegapić, udając się w dany region. Znajdziemy tu też ciekawe propozycje wyjazdów z dziećmi, a na stronach księgarni wydawnictwa Pascal kupimy przewodniki różnej maści: od malowniczych polskich zakątków począwszy, po odległe, egzotyczne i tętniące życiem miasta.

Kto nie jest jeszcze globtroterem, ten odwiedzając tę stronę ma szansę nim zostać 😉

Artykuły podobne

Bąbelki górą!

Hydromasaż zwyczajną kąpiel przemieni w nieziemską przyjemność. W ten błogi stan wprawi silikonowo-kauczukowa, wygodna, miękka mata zasilana pilotem. Bąbelki są ciepłe, przyjemne, rozkoszne. Mata jest idealnie przystosowana do budowy anatomicznej…
Zobacz więcej ...