Pomysłowe upominki na Św.Mikołaja do 50 zł

Total
0
Shares

Chcesz sprawić komuś niebanalny prezent na Mikołajki, a w portfelu świeci pustkami? Zamiast iść na coroczny kompromis z własnymi zasobami pieniężnymi oraz brakiem czasu na głowienie się nad czymś oryginalnym przejawiający się w zakupie kolejnej pary skarpetek dla taty, albo obrusu dla mamy, skorzystaj z poniższych rad. Zaskoczysz obdarowanego, a przy tym nie nadszarpniesz zbytnio kruchego w okresie świątecznym budżetu.

1. Masaż na wyciągnięcie ręki

Praca przy komputerze, czy chociażby maratony filmowo-serialowe nie zawsze przynoszą tylko pożądane skutki, albo są źródłem relaksu. Obolałe mięśnie karku to jeden z tych nieprzyjemnych efektów długiego ślęczenia przed monitorem, którego każdy z nas na pewno chociaż raz w życiu doświadczył. Co powiesz zatem na podłączanego do portu USB "masażystę" gotowego w każdej chwili przynieść ulgę zmęczonym mięśniom karku? Niedrogo, a jak użytecznie. Prezent nie tylko dla programistów.

Masażysta USB

Ile: 29,90 zł

Gdzie: http://usbtoys.pl/

2. Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet…

…ale jeżeli nie stać cię akurat na diamentowy pierścionek, a masz dziewczynę/żonę/mamę lubującą się w tych konkretnych ozdobach, sprezentuj jej stojak na pierścionki. Nie tylko zapewni on szybki dostęp do całej kolekcji pierścionków, ale będzie też stanowić niezwykły element wystroju wnętrza. Nie wspominając już o tym, ile szczęścia może przynieść ten wdzięczny chromowany słonik (oczywiście z trąbą wzniesioną ku górze!)

Stojak na pierścionki Umbra Elephant

Ile: 35 zł

Gdzie: http://www.calvado.pl/

3. Napój godny cesarza

Jest w gronie twoich znajomych amator herbaty? A jeszcze lepiej, uznający tylko herbaty liściaste? Spraw mu kompaktowy, banalnie prosty i wygodny w użyciu (patrz filmik na początku), a jednocześnie elegancki zaparzacz do herbaty. Dorzuć jeszcze jakąś finezyjną herbatkę, a pomyśli o tobie z wdzięcznością, gdby będzie się rozkoszować aromatycznym czajem w mroźny, grudniowy wieczór.

Vacu Vin - zaparzacz do herbaty

Ile: 42,90 zł

Gdzie: http://www.fide.pl/pl/

4. Dla zmarzluchów

Na Mikołajki w tym roku możesz podarować nie tylko metaforyczne ciepło. Ogrzewacze do stóp zadbają o autentyczne rozgrzanie zmarzniętych dolnych części kończyn każdego narciarza, turysty górskiego, wędkarza, czy w po prostu wrażliwego na zimno domatora. Ale właściwie dlaczego ograniczać się tylko do stóp? Ogrzewacze mają wiele możliwości zastosowania i co najważniejsze można ich używać wielokrotnie, aż do znudzenia.

Ogrzewacz Stóp - para ogrzewaczy do stóp

Ile: 48 zł

Gdzie: http://www.ogrzewacze.net/

5. Prysznicowe złote myśli

Ile razy zdarzyło ci się brać poranny, budzący prysznic, kiedy nagle doznawałeś/aś cudownego olśnienia? Przychodziły ci do głowy pomysły na miarę Nagrody Nobla, ale gdy tylko opuściłeś/aś łazienkę, by w pośpiechu udać się do szkoły, lub pracy, wszystkie genialne myśli znikały jak za dotknięciem magicznej różdżki? Nie pozwól, aby taka sytuacja kiedykolwiek jeszcze przytrafiła się tobie, czy twoim bliskim – wodoodporny notes, który możesz przymocować tuż przy, albo nawet i W kabinie pomoże utrzymać rejestr wszystkich niecnych planów i idei.

Wodoodporny Notatnik

Ile: 44,95 zł

Gdzie: http://www.takapaka.pl/

Więcej prezentów mikołajkowych do 50 zł znajdziesz w wyszukiwarce prezentów jakiprezent.pl

Artykuły podobne

Jak sprawnie uporać się z zakupem świątecznych prezentów? [infografika]

Wielu z nas czując nadchodzące święta chętniej rozgląda się za nowościami i pomysłami na świąteczne podarunki, które podarujemy najbliższym. Idealnie, kiedy sami mamy z tego ogromną radość, a zakupy świąteczne…
Zobacz więcej ...