fot. tandhphotography.com

Prezent dla chłopaka na Pierwszą Rocznicę

Total
0
Shares

Dopiero się poznaliście, a minął już rok. Łączy Was wiele wspomnień. Przeżyliście już pierwsze wzloty i upadki, co tylko umocniło Wasz związek.  W zasadzie znasz go na wylot, ale prezent z okazji pierwszej rocznicy wciąż jest dość kłopotliwy, przecież musi być wyjątkowy,  a i fajnie by było, gdyby podkreślał to wszystko, co zdarzyło się między Wami. Na szczęście nie ma sytuacji bez wyjścia i tutaj również istnieje kilka rozwiązań.

Romantyczna kolacja

kolacja dla dwojga - prezent na rocznicę

fot. ritzcarlton.com

Klasycznym, ale nigdy nie starzejącym się pomysłem na spędzenie rocznicy jest oczywiście kolacja. Możesz zatem zamówić ją w ekskluzywnej restauracji, w niesamowicie romantycznej atmosferze, która będzie początkiem udanego wieczoru. Dzięki tak z pozoru banalnemu pomysłowi, będziecie mogli ze sobą szczerze porozmawiać, zrobić sobie małe podsumowanie na temat wspólnie spędzonego roku. Być może taka konwersacja pomoże Wam sprawić, by Wasz związek stał się jeszcze lepszy.

…a po kolacji

prezent dla chłopaka na pierwszą rocznicę

fot. crushable.com

Być może Pierwsza Rocznica jest idealnym momentem na dodanie do naszego związku nieco pikanterii. Myślę, że nie ma faceta, który nie ucieszyłby się, gdy kobieta rzuciłaby propozycję zagrania w grę erotyczną, czy wykorzystania podczas seksu przeznaczonych do tego gadżetów. Być może takie zabawy wejdą na stałe do Waszych łóżkowych zwyczajów.

Alkoholowy degustator

degustacja_alkoholu_prezent_dla_chłopaka

fot. 123zdrowie.pl

Jeżeli Twój mężczyzna lubi próbować różnych alkoholi to w zasadzie problem prezentu masz już z głowy. Mianowicie na rocznicę możesz podarować mu spersonalizowany alkohol lub (co jeszcze bardziej wyszukane) zorganizować dla niego degustację wina, piwa, czy whisky. Prawdziwy koneser na pewno doceni taką formę prezentu.

Weekend we dwoje

romantyczna podróż na pierwszą rocznicę

fot. khalifashotels.com

Zapewne na codzień, nie macie zbyt wiele czasu na wspólne wyjazdy, czy podróże. W takim razie, Pierwsza Rocznica jest idealnym pretekstem do wspólnego wypadu za miasto. W zależności od tego, w jaki sposób lubicie spędzać czas, możesz zorganizować wyjazd w góry, nad jezioro albo po prostu do SPA. Jedno jest pewne ? wspólne wyjazdy integrują i pozwalają nam dowiedzieć się nowych rzeczy o drugiej połówce.

Pierwsza Rocznica związku, to pewnego rodzaju podsumowanie jakiegoś etapu w Twoim życiu, ale i także już w Waszym wspólnym życiu. Właśnie dlatego fajnie byłby sprawić prezent zarówno dla partnera, jak i dla samej siebie. Podarować coś, co wpłynie na Waszą relację i ją pogłębi.

Czytaj więcej:

Prezenty na rocznicę. 3 rocznica ślubu – skórzana

Świetny prezent na rocznicę ślubu – tablica wspomnień

Artykuły podobne