Co podarować na 3 rocznicę ślubu?

Co podarować na 3 rocznicę ślubu?

Total
0
Shares

Trzecia rocznica ślubu to czas kiedy w małżeńskiej idylli dochodzą obowiązki ? są już dzieci, nieco gaśnie poślubna euforia, nadal jednak doświadczamy świeżości, i mamy ochotę dbać o związek jak w czasie narzeczeństwa.  Co podarować małżonkowi  z okazji 3 rocznicy ślubu? Zobaczcie klika pomysłów.

Dla niej torebka ze skóry, dla niego buty z krokodyla ? to oczywiście pomysły, które od razu zasuwa nam nazwa 3 rocznicy ślubu. Skórzane urodziny związku nie muszą jednak oznaczać , że będziesz wydawać krocie na prezenty ze skóry. Jeśli zależy wam jednak trzymać się tradycji, włączcie kreatywność ? skóra ma wiele twarzy.  Jeśli w waszym małżeństwie prezenty nie są na piedestale, a uroczystości możecie obchodzić po prostu rozkoszując się wspólnym czasem ? można to zrobić bardzo sprytnie : wybierz ulubione owoce i obierz jej artystycznie ?ze skórki. Możecie też wybrać się razem na ryby, co z pewnością ucieszy Panów. Zrobić kwiatka z pomarańczy lub razem wybrać się na grzyby czy jagody.

Dla par, w których jedna połowa lub dwie pasjonują się motocyklami nie nie ma lepszej i bardziej wyrazistej rocznicy. Jeśli jeździcie na motocyklach, zorganizujcie wypad w waszych skórzanych ubraniach, a dla znajomych ? party z motywem skórzanym.

Dla par, które lubią fundować sobie z okazji rocznic nieco większe prezenty 3 rocznica jest idealna by zakupić  (jeśli o nim marzą) mebel ze skóry, jak np. designerski fotel lub kanapę.

Prezenty dla żony na 3 rocznicę ślubu

Prezenty dla męża na skórzaną rocznicę

Męski pasek skórzany Versus na prezent

Zobacz galanterię i dodatki dla mężczyzn.

Prezenty dla dwojga

Podarujcie im skórzany album na zdjęcia, z rzeczy praktycznych warto rozważyć nożyk do owoców lub opiekacz do chleba.

Album na zdjęcia ze skóry

Zobacz też inne prezenty z okazji 3 rocznicy ślubu.

Artykuły podobne