Prezent dla fana rock’n’rolla!

Total
0
Shares

Prawdziwi rockmeni kojarzą się z grubymi skórzanymi kurtkami, ciężkimi butami i rykiem silników motocykli. Głośno słuchają swojej ulubionej muzyki i skaczą pogo na koncertach. Ten opis pasuje do zbuntowanych nastolatków a nie dojrzałych mężczyzn ( i kobiet) kochających ostre brzmienie. Co począć w dzień ich urodzin?

60 kultowych piosenek

prezent_dla_fana_rock_n_rolla_classic_rock_the_collection_cd

Paul McCartney powiedział kiedyś, że klasyczny rock nie zginie nigdy. Dlatego stworzono trzy-płytowy album, składankę najlepszych, klasycznych rockowych kawałków. Rozpiętość czasowa piosenek to okres od drugiej połowy lat 60. do lat 90. XX wieku. Znajdziemy tam: emocjonalny blues rock z elementami folku (m.in. Buffalo Springfield, The Byrds), mistrzów rocka z lat 70. (Alice Cooper, Foreigner, ZZ Top, Chicago), z których wielu działa po dziś dzień, jak i twórców nieco bardziej niezależnych, by podać za przykład Jane’s Addiction, Faith No More, czy Dinosaur Jr. Nie zabraknie też ostrych, dynamicznych kompozycji, ale i coś dla miłośników czy ostrej gitarowej muzyki, jak i wspaniałe melodie. Różne twarze rockowej muzyki, z których każda jest ciekawa i godna poznania.

Poduszka…

prezent_dla_fana_rock_n_rolla_poduszka_gaul_designs_elvis

Która z naszych mam nie wzdychała do jakiejś gwiazdy rocka? Kto z nas nie przeżył swojej pierwszej miłości z Elvisem, którymś z Beatelsów albo jednym z członków The Sex Pistols? Dzisiaj nasze marzenia mogą się ziścić i bez problemu spędzimy noc z naszym idolem. I to nie jedną 😉 Drukowana cyfrowo poduszka dekoracyjna z wizerunkiem króla rock’n’rolla – Elvisa Presleya. Wykonana z poliestru, z wypełnieniem poliestrowym. Poszewka zapinana jest na kryty zamek, więc z łatwością ją wypierzemy. To do kogo przytulasz się dzisiaj przed snem?

…i coś do poduszki

prezent_dla_fana_rock_n_rolla_wielka_rock_encyklopedia_tom_1

Dwie propozycje książek. Pierwsza to obszerna, trzytomowa Wielka Rock Encyklopedia. Prawdziwe kompendium wiedzy w którym znajdziemy każdego rockowego wykonawcę, każdą piosenkę i wydarzenie. Została wzbogacona o ponad 2000 haseł. Oczywiście znajdziemy tam najpopularniejszych, ale też mniej znane zespoły co pomoże odkryć nowe brzmienia. Wszystko to dzięki jej autorowi, wybitnemu kronikarzowi Wiesławowi Weissowi.

prezent_dla_fana_rock_n_rolla_wielka_encyklopedia_rocka_tom_2

Druga to nie tyle książka co album. Rock. Żywa historia. Ilustrowana historia: albumy, artyści, prawdziwe historie. Tytuł, choć długi, mówi wszystko co o tej pozycji trzeba wiedzieć.

prezent_dla_fana_rock_n_rolla_rock_zywa_historia_ilustrowana_encyklopedia_albumy__artysci__kultowe_utwory

Motto

Od kilku lat bardzo modne są motta umieszczane na ścianach naszych mieszkań.  A co lepiej pasuje do rockmana niż popularne SEX DRUGS & ROCK’N’ROLL? Litery 3D świetnie ozdobią dom wprowadzając odrobinę buntowniczego nastroju. Zamocowane (jedynie dwustronną taśmą co ułatwi ich ewentualny demontaż i nikt nie będzie miał kłopotów z ich przywieszeniem) w korytarzu już od progu naszych drzwi przywitają każdego gościa i pokażą, że w naszym sercu płynie tylko Rock’n’roll.

prezent_dla_fana_rock_n_rolla_napis_na_sciane_sex_drugs_rock_n_roll

 

Wybór prezentów jest łatwiejszy jeśli znamy gusta osoby, którą obdarowujemy. Oczywiście mamy więcej gadżetów związanych z kulturą rocka o których możecie przeczytać na naszym blogu.

Artykuły podobne