Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny do 100 złotych

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny do 100 złotych

Total
0
Shares

Poszukujesz pomysłu na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny, jednak masz ograniczony budżet? Przedstawiamy kilka inspiracji na różnego rodzaju upominki, które przy okazji nie zrujnują Twojego portfela. Z nami na pewno uda Ci się podarować jubilatowi fajny, urodzinowy prezent.

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny: czekoladowa bryka

prezent na 30 urodziny dla mężczyzny_czekoladowa bryka

fot. chocolissimo.pl

Jubilat jest fanem motoryzacji, a na widok sportowych aut zachowuje się, jak dziecko wśród cukierków? W takim razie ucieszy go czekoladowa figurka w kształcie samochodu. Taki prezent jest o wiele ciekawszy niż zwykłe pudełko czekoladek, a jednocześnie trafia w gust faceta. A kiedy znudzi mu się patrzenie na czekoladowe auto, w każdej chwili będzie mógł je zjeść 😉

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny: miejska wspinaczka

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny_miejska wspinaczka

fot. zdrowie.przegladsportowy.pl

Mężczyzna, dla którego szukasz prezentu lubi aktywnie spędzać czas? Idealnym prezentem będzie dla niego możliwość rozpoczęcia przygody na ściance wspinaczkowej. Już potrafi to robić? Wówczas wykup dla niego karnet. Prezent będzie trafiony i praktyczny, ponieważ pozwoli jubilatowi zaoszczędzić.

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny: wystrzałowy prezent

prezent na 30 urodziny dla mężczyzny_wystrzałowy prezent

fot. youtube.com

Która kobieta nie przygląda się z oczarowaniem filmowym policjantom ścigającym przestępców z bronią w ręku? Na 30 urodziny pozwól poczuć się jubilatowi, jak jeden z bohaterów filmów akcji i podaruj mu wejście na strzelnicę wraz z lekcją instruktażową. Każdy facet poczuje się jeszcze bardziej męsko dzięki takiemu prezentowi. Może zapoczątkujesz jego nowe hobby.

Szukasz inspiracji na 30 urodziny? Zajrzyj na naszą podstronę i poradnik o prezentach na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny: król w kuchni

prezent na 30 urodziny dla mężczyzny_król w kuchni

fot. crazyshop.pl

Jubilat jest tą osobą, która zarządza kuchnią? W taki razie musi mieć akcesoria godne prawdziwego kucharza! Na 30 urodziny wybierz dla niego spersonalizowane gadżety, które umilą mu gotowanie. Możesz wybierać między deseczkami, fartuchami, czy wałkami do ciasta. Posiadając takie gadżety zabawa w kuchni stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny: spersonalizowany kalendarz

prezent na 30 urodziny_spersonalizowany kalendarz

fot. katsuumi.pl

Mężczyzna jest bardzo zabiegany i ma na głowie mnóstwo spraw? W dniu urodziny podaruj mu spersonalizowany notes lub kalendarz, który pomoże mu w zaplanowaniu swojego życia. Dzięki dobrej organizacji znajdzie więcej czasu na przyjemności, ale przede wszystkim nie będzie się musiał martwić, że o czymś zapomniał.

Potrzebujesz większej dawki męskich inspiracji? Zajrzyj tutaj:

Prezent na imieniny dla mężczyzny? Wybieramy oryginalny pomysł na imieninowy prezent dla faceta i serwujemy zwariowane czekoladowe inspiracje!

Prezent na 30 urodziny dla niego: top 7 najbardziej męskich prezentów!

Artykuły podobne