Prezent na dzień chłopaka: płyty, 5 naszych typów na najlepsze krążki

Total
0
Shares

Każdy mężczyzna ma swoje ulubione zespoły i piosenki. Jeśli twój mężczyzna nie wychodzi z domu bez słuchawek to świetnym prezentem dla niego będą płyty. Kultowe i nowości, w zależności od tego co lubi.

#1 Adele – 21

Jeżeli myślałyście, że tylko porzucone dziewczyny lubią słuchać smutnych kawałków Adele to grubo się mylicie! Chodź ta płyta wyszła w styczniu 2011 roku to nadal cieszy się popularnością. Świetnie nada się na wspólny wieczór lub jako wyciszenie po burzliwych kłótniach. 30 milionów ludzi (bo taki nakład został sprzedany) nie może się mylić!

dzien_chlopaka_plyty_5_typow_adele

fot. rolingstone.com

#2 Disturbed – Asylum

Asylum to już piąty album numetalowej grupy. Został wydany w 2010 roku, ale nadal cieszy się dużą popularnością. Ostre brzmienie, które naładuje energią, a teksty piosenek są głębokie i przemyślane. Jeśli Twój chłopak lubi te klimaty to ucieszy się z tej płyty!

dzien_chlopaka_plyty_5_typow_disturbed

fot. disturbedzone.blogspot.com

#3 Dr.Dre – 2001

Ta płyta to prawdziwy staroć. Została wydana w 1999 roku, czyli 16 lat temu! Dlaczego nadal warto go kupić? Okrył się sześciokrotną platyną! To klasyk nad klasyki, każdy fan rapu powinien mieć ją na swojej półce.

dzien_chlopaka_plyty_5_typow_dr_dre

fot. itunes.apple.pl

 

#4 The Offspring – Americana

Zmieniamy rytmy i z gangsta rapu przenosimy się do punkowej Ameryki. Jest jeszcze starsza od krążka Dr.Dre, bo pochodzi z 1998 roku i nadal jest największym sukcesem zespołu. Płyta w ironiczny sposób opowiada o życiu amerykańskiej młodzieży i krytykuje konsumpcyjny sposób życia. Choć od premiery upłynęło już sporo lat to nadal jest aktualna.

dzien_chlopaka_plyty_5_typow_offspring

fot. genius.com

#5 Kaliber 44 – W 63 minuty dookoła świata

Jedyna polska płyta w tej liście i kolejny klasyk. Kaliber 44 to jeden z najważniejszych hip-hopowych zespołów. Pochodzący z albumu utwór pt. “Film” znalazł się na 94. miejscu listy “120 najważniejszych polskich utworów hip-hopowych” według serwisu T-Mobile Music. Pomimo zarzutów o nawiązywanie do nastroju grozy i psychodelii płyta została bardzo dobrze przyjęta w Polsce.

dzien_chlopaka_plyty_5_typow_kaliber_$4

fot. darkwarez.pl

Płyty, które są klasykami zawsze się sprawdzają. Jest jeden warunek: twój ukochany nie może jej mieć wcześniej na półce. Najpierw przejrzyj jego dyskografię, a dopiero później biegnij do sklepu. Jakie nowe wydania płyt podarowałabyś swojemu mężczyźnie?

Artykuły podobne