Prezent na Mikołajki dla chłopaka. 5 niedrogich pomysłów na mikołajkowy upominek

Total
0
Shares

Jeszcze kilka lat temu na Mikołajki dostawaliśmy parę mandarynek, czekoladę i mały drobiazg. Każde dziecko cieszyło się na taką niespodziankę. Dzisiaj rezygnujemy z takich drobnostek, jednak prezent na Mikołajki wcale nie musi być drogi, a może być bardzo miłą niespodzianką!

Dla konesera dobrego drinka, możemy wybrać produkt, który jest nowością na naszym rynku – szklanki GlasShine! Szklanka po dotknięciu ręki zmienia kolor na zielony (lub inny wybrany przy zakupie). Każdy drink stanie się nie tylko przyjemnością dla podniebienia ale także dla oka.

szklanka

podświetlana szklanka – 50,00 zł

Jeżeli nasz mężczyzna uwielbia łamigłówki, krzyżówki czy inne "naukowe zabawki" idealnym pomysłem na prezent może okazać się "Drewniany węzeł". Łamigłówka składa się z 6 drewnianych części tworzących jedną całość. Zadanie polega na rozłożeniu jej na ?czynniki pierwsze?, a następnie ponownym jej złożeniu (tak, jak byśmy układali puzzle). Chociaż 6 części to być może mała liczba, układanka do najłatwiejszych nie należy. Tylko odpowiednia kolejność układania łamigłówki gwarantuje końcowy sukces. Jeżeli zagadka wydaje się za trudna, można wesprzeć się wskazówką zawartą w instrukcji.

łamigłówka

łamigłówka – 32,00 zł

Oczywiście istnieje też sprytne rozwiązanie dla maniaka sprzętu komputerowego. Jeżeli szukasz czegoś więcej niż mysz komputerowa idealnym rozwiązaniem jest "Myszka naparstek". Posiada wszystkie funkcje standardowej myszy komputerowej, ale jest od niej dużo mniejsza, zapewnia zdecydowanie większą sprawność w działaniu i niweluje efekty szkodliwe dla zdrowia! 

myszka

myszka – 35,00 zł

Twój mężczyzna często gubi klucze do domu lub zapomina  założyć okularów? Mamy idealne rozwiązanie dla zapominalskich! Elektroniczny odnajdywacz to odpowiedź na problem zgubionych przedmiotów! To niezwykłe urządzenie składa sie z dwóch części – transmitera i odbiornika. Transmiter jest mały i lekki, należy przyczepić go do przedmiotu, którego nie chcemy zgubić i gotowe – klucze znajdą się w kilka sekund!

odnajdywacz

elektroniczny odnajdywacz – 39,00 zł

Dla śmieszka można wybrać prezent, który na pewno rozbawi go podczas niepotrzebnej kłótni. Gigantycznych rozmiarów dmuchane czerwone rękawice! Przednia zabawa dla każdego który chce się zmierzyć w walce lub udawać boksera na imprezie przebierańców.

rękawice bokserskie

dmuchane rękawice bokserskie – 29,00 zł

Te oraz wiele innych prezentów znajdziesz na jakiprezent.pl

Artykuły podobne

Cholesterol HDL – dobry cholesterol, który pomaga sercu

Nie bez powodu słowo “cholesterol” wielu kojarzy się negatywnie. Wypowiadane w mediach brzmi niczym groźba – eksperci przedstawiają głównie zagrożenia płynące z podwyższonego stężenia “złego” cholesterolu we krwi, rzadko wspominając…
Zobacz więcej ...