Prezenty pełne przeżyć z okazji Dnia Chłopaka

Total
0
Shares

30 września niesie ze sobą pewne dylematy? oczywiście prezentowe. Każda kobieta zastanawia się nad tym, co podarować swojej drugiej połówce, aby ją zaskoczyć. Powoli odchodzimy od prezentów oklepanych, takich jak bokserki czy czekoladki. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw prezentów gwarantujących niesamowite przeżycia. W sklepie internetowym Escapador możecie odnaleźć prezenty, które z pewnością uszczęśliwią każdego młodzieńca, takie jak chociażby lot paralotnią.

Marzenia o lataniu

Każdy młody mężczyzna marzył w dzieciństwie o lataniu. Dlaczego by więc tych marzeń nie spełnić? Realizacja snu o wzbiciu się w powietrze jest w zasięgu ręki. Jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę oryginalnym prezentem, podaruj jej z okazji Dnia Chłopaka lot paralotnią. Lot odbywa się w tandemie z doświadczonym instruktorem co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Nawet pół godziny na wysokości kilkuset metrów spowoduje, że nogi obdarowanego jeszcze długo po lądowaniu będą drżały od mocnej dawki adrenaliny, a uśmiech nie zniknie mu z twarzy.

Lot paralotnią

Zawrotna prędkość w przestworzach

Kolejnym niezwykłym prezentem umożliwiającym przeżycia w powietrzu jest lot motolotnią. Motolotnia dostarczy niezapomnianych wrażeń dzięki dużej szybkości jaką potrafi rozwinąć. 100 km/h to tempo, które sprawi, ze krew zacznie wrzeć w żyłach nawet najodważniejszym i najbardziej wymagającym pasażerom. Jeśli Twój chłopak jest żądny mocnych wrażeń, taki lot z pewnością zaspokoi jego pragnienia!

Lot motolotnią

Poszybuj aż do chmur!

A teraz coś dla prawdziwych miłośników podniebnych podróży. Lot szybowcem to bardzo fajny pomysł na prezent dla swojego chłopaka. Lot widokowy dostarczy wiele nowych przeżyć emocji oraz będzie ogromną przyjemnością. Jeśli Twój chłopak jest miłośnikiem piękna natury, a pewnością taki prezent będzie trafiony w dziesiątkę. W trakcie lotu szybowcem można podziwiać krajobraz miejski, a także tereny zielone z wysokości kilkuset metrów!

Lot szybowcem

Poznaj strzelanie

A może Twój chłopak jest miłośnikiem strzelania? Jeśli tak, to idealnym pomysłem na prezent będzie zakupienie z okazji Dnia Chłopaka vouchera na kurs strzelania! Każdy prawdziwy mężczyzna uwielbia przygody z bronią i marzy, aby oddać choć jeden strzał. Wizyta w profesjonalnej strzelnicy zapewni obdarowanemu niepowtarzalne wspomnienia. Pod czujnym okiem instruktora Twoja druga połówka odbędzie teoretyczny kurs wprowadzający, zapozna się z profesjonalną bronią i odda serię (np. 20) strzałów.

Kurs strzelania

Off-roadowe przeprawy

Jeśli Twojego chłopaka fascynują samochody terenowe, co powiesz na podarowanie mu prezentu w postaci przygody off-roadowej? Off road to ekstremalna jazda samochodem terenowym z napędem 4×4. Nieutwardzone drogi, błotnisty lub piaszczysty teren to chleb powszedni dla amatorów tego sportu. Maksymalne obroty, manewry w trudnych warunkach, grzęźnięcie w bagnie – tego wszystkiego można doświadczyć podczas przejażdżki off-roadowej.

Off-road

Na rajdowym torze

Subaru Impreza ? czy coś Ci to mówi? Jeśli na sam wydźwięk tych słów Twojemu chłopakowi błyszczą się oczy, to znaczy, że przejażdżka samochodem rajdowym jest jego marzeniem. Auto o mocy 340 KM i brak ograniczeń prędkości są w zasięgu ręki. Podaruj z okazji Dnia Chłopaka jazdę samochodem rajdowym i śledź postępy swojego mężczyzny na profesjonalnym torze rajdowym.

Sportowe auto

Podaruj zatem swojemu mężczyźnie prezent, który pobudzi emocje, rozpali żywioł zmysłów, a przede wszystkim będzie niesamowitym doświadczeniem. Więcej prezentów gwarantujących fascynujące wrażenia na przykład w powietrzu odnajdziecie w serwisie JakiPrezent.pl.

Artykuły podobne