Masaż tajski? Relacja z wizyty w Tajskim SPA we dwoje – czyli pomysł na prezent dla niego

Total
0
Shares

Masaż tajski – brzmi dla wielu dość tajemniczo. Czym różni się ten rodzaj masażu od klasycznego? Czy to dobry pomysł na prezent dla niego – ukochanego mężczyzny?  Sprawdzamy! Testujemy ofertę masażu tajkiego w Warszawie.

Czy masaż tajski to dobry pomysł na prezent dla niego? Masaż tajski jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. W Tajlandii jest znany jako “nuat phaen boran” , co można przetłumaczyć jako starożytny klasyczny masaż.

Prezent dla niego! Jak wygląda masaż tajski?

Masowana osoba jest ubrana w luźne, wygodne ubranie przypominające kimono lub luźną pidżamę. Można więc czuć się dość swobodnie podczas tajskiego rytuału (nie tak jak podczas niektórych masaży klasycznych kiedy pozostajemy na stole do amsażu w skąpej bieliźnie wykonanej z papieru). Masaż wykonywany jest na specjalnym materacu o umiarkowanej giętkości.

W Warszawie można znaleźć perełki – miejsca, w których pracują rodowite Tajki. Warto zabrać tam swoją druga połówkę. To pomysł na niekonwencjolanly pomysł i wyjątkowy scenariusz na randkę.

Masaż tajski – jak to działa?

Masaż może być wykonywany indywidualnie, bądź “na dwie ręce”. Masażysta podczas wykonywania masażu bardzo intensywnie pracuje swoim ciałem, używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion, a także stóp. Masażysta steruje ciałem masowanej osoby, tak, że przyjmuje ona wiele pozycji, które wywodzą się z pięciu zasadniczych postaw jogi. Podczas pełnej sesji  masażu tajskiego następuje ucisk i rozciągnięcie całego ciała. Rytuał tajski to wyciąganie palców, stóp u nóg – aż po uszy. Cały masasaż zachowany jest z wielowiekową procedurą.

Prezent dla niego w tajskim stylu

Taki wypad na masaż tajski dla Ciebie i Twojej drugiej połówki –  jest więc nie tylko idealnym sposobem na zrelaksowanie i rozluźnienie mięśni, ale też bardzo ciekawym. nowym doswiadczeniem. Mężczyzna obdarowany zaproszeniem nie tylko zrelaksuje się przy delikatnej azjatyckiej muzyce – ale też przeżyje wspólnie z Tobą przygodę, o której jeszcze długo będziecie mogli opowiadać znajomym.

Wyciszenie w prezencie

Po godzinnym masażu tajskim całe ciało jest rozluźnione i pozbawione spięć. Wyciszają się także Wasze zmysły. Na koniec serwowana jest pyszna, bardzo słodka tajska herbatka – która jest wisienką na torcie tego prezentu. Każdy chociaż raz w życiu powinien spróbować oddać się sztuce głębokiego relaksu w iście tajskim stylu. Preznt dla niego? Thai massage zrobi robotę!

 

Artykuły podobne

Prezenty dla Chłopaka

Prezent dla chłopaka nie należy do łatwych wyborów. Kiedy zbliżają się jego urodziny, Dzień Chłopaka, czy walentynki wiele pań zadaje sobie pytanie: jaki podarunek kupić, aby mój ukochany poczuł się naprawdę…
Zobacz więcej ...