Sortuj wg:

strona:

13
  • ...kiedy dostanie np.od przedszkolaka małe arcydzieło, na dodatek z dedykacją, np. "od 3 latki Kasi". Już sama myśl, że maluch poświęcił swój czas, będzie wzbudzała radość. Wiadomo, że dzieci w wieku przedszkolnym są niesamowicie aktywne i potrafią robić miliard rzeczy naraz. A jednak...Wnuczek - przedszkolak albo już uczeń - powziął cel: zrobię coś dla dziadka, z serca. Rodzice pomogą w mniejszym lub większym stopniu. Oprócz prezentu zostanie stworzona piękna laurka, która jeszcze bardziej rozczuli seniora rodziny. Inaczej ma się sprawa w przypadku upominku od niemowlaka. Wiadomo - bobas sam nie zrobi niczego. Już sama jego obecność u dziadka będzie prezentem. Na widok dziecka świeżo upieczony dziadek będzie w siódmym niebie - co najmniej. A dodatkowo w imieniu niemowlaka dorośli mogą wręczyć drobny upominek. Okaże się wielki w oczach dziadka. Wypełni jego serce szczęściem. Chwyci wnuczka na ręce, podziękuje, wycałuje z wdzięczności za to, że jest i cierpliwie poczeka na kolejny Dzień Dziadka, kiedy niemowlak powie "dziadzia". Z każdym rokiem to święto będzie coraz bardziej emocjonujące. Niemowlak zacznie mó;wić, chodzić, odwiedzać dziadka, pojawią się laurki, wspomniane powyżej własnoręcznie robione podarki...

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na Dzień Dziadka

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Jeśli jesteś uczniem gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej albo dorosłym wnuczkiem, warto czasem przeznaczyć nieco więcej pieniędzy na Dzień Babci i Dziadka. Owszem, zazwyczaj wręcza się drobne upominki, np. czekoladki albo kwiaty, ale... Wyobraź sobie radość dziadka, kiedy zaskoczysz go swoją pomysłowością, prezent będzie elegancki, stylowy... Warto podkreślić fakt, że coraz częściej seniorzy są żywo zainteresowani współczesną technologią. Co więcej, chętnie bawią się różnymi gadżetami, żeby przy okazji mieć jeszcze lepszy kontakt z wnuczkami. Niezależnie od tego, czy masz nowoczesnego dziadka, czy raczej omija nowinki technologiczne szerokim łukiem, polecamy Twojej uwadze upominki do 100 zł.

Dzień Dziadka to święto rodzinne obchodzone 22 stycznia. W tym dniu wnuki składają dziadkom życzenia, wręczają laurki i prezenty. Przedszkola często organizują dla babć i dziadków z okazji ich święta pokazy artystyczne, w trakcie których dzieci recytują wierszyki. Pytanie "co na prezent dla dziadka?" spędza Ci sen z powiek? Skorzystaj z wyszukiwarki prezentów JakiPrezent.pl. Może znajdziesz pomysł na prezent dla dziadka o osobowości: Aktywny starszy Pan, Domator, Dusza towarzystwa, Intelektualista, Nowoczesny. Być może dziadka ucieszy prezent z kategorii Alkohole i tytoń, Artykuły piśmienne. albo Narzędzia.

Wiele innych pomysłów na prezenty szukaj w kategoriach: Prezenty dla dziadka