Sortuj wg:

strona:

126
  • Kreatywny...Zainwestuj w umiejętności Dobrym pomysłem na prezent dla osoby kreatywnej gry edukacyjne. Dzięki nim obdarowany będzie mógł w wolnych chwilach w bardzo przyjemny sposób rozwinąć swój umysł. Nie myśl, że to raczej upominek odpowiedni dla dzieci i młodzieży szkolnej. Na pracę nad intelektem nigdy nie jest za późno! Układanie puzzli, granie w scrabble lub rozwiązywanie łamigłówek z zewnątrz może wyglądać na dziecinnie proste. Nie daj się jednak zwieść, bo efekty takich rozrywek mogą przejść Twoje najśmielsze oczekiwania. Wzrost kreatywności może spowodować też wszelkiego rodzaju aktywność twórcza. Jeżeli Twój przyjaciel, tata, maż lub brat lubi od czasu do czasu zająć się rękodziełem, zafunduj mu odpowiednie warsztaty. Mężczyźnie prawdopodobnie nie spodoba się szydełkowanie lub wyszywanie, ale fotografia lub malarstwo na pewno zostaną dobrze przyjęte. Bardzo rozwijające mogą się okazać też warsztaty z garncarstwa lub wyplatania koszy. Taki upominek oprócz tego, że sprawi mu mnóstwo frajdy, dodatkowo pogłębi jego zdolność nieszablonowego myślenia. Inspiracji można oczywiście szukać tez w innych miejscach – znanych obdarowywanemu lub zupełnie dla niego nowych. Wiele niecodziennych wrażeń może dostarczyć chociażby wspólna wycieczka za miasto – na łono natury. Dla amatorów kultury wysokiej dobrym wyjściem będzie wieczór w teatrze lub operze tylko we dwoje. To idealne prezenty dla kreatywnych. Kto wie, może usłyszany fragment spektaklu rzuci zupełnie nowe światło na problem, który wydawał się nie do rozwiązania? Pomysłowa osoba na pewno dobrze to wykorzysta. A nawet jeśli nie, będzie to wspaniała okazja do chwili odpoczynku od codziennego zawrotnego tempa życia w wielkim mieście. Pomysłowe dodatki Jeżeli wolisz bardziej „wymierne” upominki, dobrym pomysłem na prezent dla kreatywnego przyjaciela są oryginalne dodatki do domu. Uśmiech na jego twarzy na pewno wywoła ciekawy, niebanalny kubek do kawy – z nim na pewno poranne wstawanie do szkoły czy pracy stanie się przyjemniejsze. Każdy z nas pamięta, że mieszkanie jest wizytówką swojego właściciela. Skoro więc należy do kreatywnego, powinno się w nim znaleźć wiele pomysłowych dodatków. Możesz mu pomóc w ich gromadzeniu kupując kilka drobiazgów, zwłaszcza wtedy, gdy obdarowany dopiero nie dawno przeprowadził się do nowego lokum. W takim wypadku z pewnością przydadzą mu się poduszki, dywany, ramki na zdjęcia, obrazy... oczywiście wszystko powinno być dopasowane do jego charakteru. Nie ma więc mowy o jakiejkolwiek nudnej klasyce – ma być wesoło i awangardowo. Mile widziane będą żywe, kontrastujące kolory i ciekawe wzory. Staraj się wybierać takie barwy, które będą odpowiadały gustom Twojej bliskiej osoby. Dobrze urządzone wnętrze pozytywnie wpływa na samopoczucie jego mieszkańca, a co za tym idzie też na relacje z innymi. Nie bój się więc zainwestować w emocje Twoich najbliższych i ruszaj na poszukiwania!

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić dla Kreatywnej

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Kreatywny - znajdź inspiracje na prezent!

Osoba kreatywna jest przede wszystkim pomysłowa, otwarta na innych ludzi i nowe idee, ma poczucie humoru i bardzo optymistyczne podejście do życia. Idealny prezent dla takiego mężczyzny powinien oddawać jego wspaniały charakter. W pracy nad sobą i rozwijaniu zainteresowań pomogą mu gry edukacyjne i warsztaty. Podczas zajęć będzie mógł się nauczyć gry na instrumencie, malowania, garncarstwa lub ozdabiania przedmiotów. A może wolałby posiąść tajniki jakiegoś ekstremalnego sportu? W końcu przeżycia z nutką adrenaliny także bywają bardzo inspirujące! Dla każdej kreatywnej osoby nauka czegoś zupełnie nowego to wspaniała przygoda i jednocześnie okazja do znalezienia kolejnego pasjonującego hobby. Może będzie je dzielił razem z Tobą? Mieszkanie kreatywnego powinno swoim wystrojem oddawać pomysłowość swojego właściciela. Dlatego właśnie nie może w nim zabraknąć oryginalnych poduszek, dywanów, ramek na zdjęcia, obrazów czy wreszcie mebli. To szczególnie ważne, jeżeli Twój bliski dopiero zadomawia się w swoim własnym lokum. Możesz pomóc mu w urządzeniu go kupując na prezent różne inspirujące drobiazgi. To, na jakie się zdecydujesz, zależy tylko od zasobności Twojego portfela – pamiętaj, że niebanalne dodatki nie należą do najtańszych. Jeżeli jednak wolisz podarować mu coś tańszego, zdecyduj się na słodkości w niecodziennej formie. Oczywiście możesz postawić na te gotowe, dostępne w sklepach, ale najlepiej będzie, jeżeli spróbujesz wyczarować coś sama. Domowe wypieki z nutką szaleństwa to coś, co tygrysy lubią najbardziej – pokażesz, jak bardzo zależy Ci na obdarowanym i że nie zawahasz się poświęcić mu swojego czasu i serca.

Precz z banalnością prezentów! Dość bombonierek, żelazek, zastawów sztućców itp. Jeśli masz do czynienia z osobą kreatywną, nawet nie myśl o pójściu na łatwiznę. Zastanów się, co pomoże jej wydobyć z siebie jeszcze więcej pomysłowości. Twórcze podejście do codzienności to piękna sprawa. Pozwala zmieniać świat na lepszy, radzić sobie z problemami w pracy i w domu, wymyślać nowe, niesamowite metody ułatwiania i uprzyjemniania sobie życia osobistego i zawodowego. Na urodziny, rocznicę ślubu, Boże Narodzenie i inne okazje warto podarować coś unikalnego, artystycznego lub nowoczesnego. Weź pod uwagę zainteresowania kreatywnej osoby. Interesuje ją dekoracja wnętrz? A może fotografia? Więcej inspiracji prezentowych znajdziesz na blogach Mężczyzna, Domolog.pl.