Sortuj wg:

strona:

12
  • ...stało się, że każdy kto idzie w odwiedziny do młodej mamy przynosi także prezent dla niemowlęcia. Zazwyczaj są to rzeczy, których jeszcze brakuje rodzicom (przykładem tu może być nosidełko czy przenośne krzesełko) lub takie, których nigdy za wiele. Chcąc jednak podarować pampersy zrób to w sposób fantazyjny, na przykład kup je ułożone w piękny bukiet niczym kwiaty. Pamiętaj również o jakości produktu. Decydując się na kupno pieluch, nawilżanych chusteczek czy kosmetyków dla dziecka pamiętaj aby były wykonane przez firmę specjalizującą się w produktach dla niemowląt. Pomoże uniknąć to alergii u dziecka, i co się z tym wiąże zbędnego jego rozdrażnienia.

    Sklepy dziecięce oferują obecnie szeroką gamę zabawek edukacyjnych dla niemowląt. Zazwyczaj są one koedukacyjne, jako, że w tak wczesnym wieku nie różnicuje się jeszcze płci dziecka. Można jednak dostać i takie, które przeznaczone są głównie dla dziewczynki bądź chłopca.

    Idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka będzie płyta z muzyką. Badania naukowe wykazują, że niemowlę, któremu puszcza się muzykę poważną lepiej i szybciej się rozwija, jak równie staje się spokojniejsze. Rynek muzyczny oferuje młodym rodzicom szeroką gamę płyt z muzyką przeznaczoną dla ich pociech. Są to specjalnie dobrane utwory, które puszcza się dziecku w zależności od pory dnia i nocy.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić dla noworodka

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Najlepsze prezenty dla niemowląt

Pierwsze urodziny dziecka są wielkim wydarzeniem dla całej rodziny. Rodzice przygotowują uroczyste baby party, na które zjeżdżają się chrzestni, dziadkowie, wujkowie, ciocie i przyjaciele rodziny. Wszędzie wiszą balony, wymyślny tort chłodzi się w lodówce, klaun czeka za drzwiami na znak kiedy ma się pojawić na przyjęciu. Jest to wydarzenie równie podniosłe jak 18-tka, dlatego prezenty na roczek powinny być tak samo wyjątkowe.

Najlepszym wyborem będą foto-prezenty. Tu wybór jest dość szeroki. Maskotka, poduszka, obraz ze zdjęciem dziecka na pewno będzie strzałem w 10-tkę. Jeśli zdecydujesz się na puzzle z fotografią maleństwa, niech zawierają one jak najmniej elementów, będą cięte w linii prostej a na zdjęciu nie będzie zbędnych szczegółów. Puzzle dla rocznego dziecka, powinny być jak najprostsze.

Jeśli posiadasz twórczą inwencję zachęcamy Cię do wykonania innowacyjnego albumu dziecka w postaci foto-książki. Poproś rodziców niemowlęcia, aby udostępnili Ci jego fotografie z ostatniego roku. Spróbuj pobawić się w grafika, ozdób zdjęcia dziecięcymi elementami, dopisz anegdotki związane ze śmiesznymi sytuacjami w jakich miał swój udział maluszek. Dzięki temu, Twój prezent dziecko będzie wspominało, będąc również dorosłym.

Jeśli nadal brakuje Ci pomysłu na prezent dla maluszka, zapraszamy Cię do serwisu JakiPrezent.pl, tam na pewno znajdziesz odpowiedni podarek dla niemowlęcia.

Szukasz prezentu dla niemowlaka? Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od owocnego zakończenia poszukiwań. Nasz przejrzysty i przyjazny serwis umożliwia łatwe i przyjemne znalezienie podarunku dla małego człowieczka, który rozpoczyna podróż przez życie. Zapomnij o mozolnym wyborze. Wystarczy określić kryteria, takie jak cena, rodzaj, okazja, żeby znacząco ułatwić sobie poszukiwania. Chcesz kupić coś taniego do 50 zł czy wolisz droższy prezent, np. za 200-300 zł?

Zbliża się chrzest, urodziny, Boże Narodzenie? Wśród propozycji mamy prezenty praktyczne, bajkowe, zdrowe i wiele innych.

Więcej inspiracji znajdziesz w kategorii: Prezenty dla Dzieci.