Sortuj wg:

strona:

16
  • ...czy zdjęciem. Te są naprawdę cenione i chętnie wybierane na podarunki np. z okazji ślubów czy okrągłych urodzin. Sklepy coraz licznej inwestują w usługę nadruku czy graweru –personalizacja jest już standardem w prezentach biznesowych, jest podstawową usługą przy sprzedaży gadżetów lub biżuterii.

    Oryginalny prezent bez pudła

    Oryginalny prezent to także prezent nietradycyjny np. niematerialny. Tu ogromną rolę odgrywają prezenty w postaci przeżyć. Vouchery, bilety do kina, masaże i inne zabiegi kosmetyczne a także szeroko zakrojone usługi to bardzo często kupowane prezenty.

    Oryginalny ze względu na funkcję

    Prezent oryginalny to prezent zaskakujący, czyli taki, który swoją funkcją zaskoczy osobę obdarowywaną. Elegancki zestaw do sprzątania okruchów ze stołu, voucher na trening umysłu, kosz owoców wysłany choremu do szpitala czy elegancki zestaw do pielęgnacji obuwia to tylko kilka przykładów.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić oryginalnego

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki oryginalne

Wiele osób ma już dość typowych prezentów. Ileż to razy można dostawać koszulę, żelazko, alkohol, słodycze itp. z okazji urodzin, parapetówki, rocznicy ślubu, Dnia Ojca, Matki...? Przecież takie dni trzeba uczcić w wyjątkowy sposób! W naszej wyszukiwarce znajdziesz propozycje oryginalnych prezentów. Świetnym pomysłem na 18-tkę jest niezapomniane przeżycie, np. skok na bungee lub ze spadochronem. Miłośnicy motoryzacji będą w siódmym niebie, jeśli siądą za kierownicą Ferrari, Lamborghini lub innego samochodu rajdowego. Gadżeciarz będzie bardzo wdzięczny za upominki, takie jak lodówka USB. Znajdziesz też wiele propozycji dla domatorów, dusz towarzystwa, sportowców i innych osobowości. Więcej inspiracji znajdziesz na blogach Kobieta, Mężczyzna i Relaks.