Sortuj wg:

strona:

14
  • ...dotyk, pocałunki. Znajomość pogłębiała się, narastała świadomość, że oto znaleźli własne drugie połowy i odtąd ich życie stanie się pełniejsze. Pewnego pięknego dnia mężczyzna odsłonił całe swoje serce i poprosił kobietę o rękę. Oświadczyny zostały przyjęte z eksplozją entuzjazmu. Przygotowania do zaręczyn, potem okres narzeczeństwa, aż w końcu nadeszła wiekopomna chwila. Chwila ślubu. Przeszczęśliwa para przyrzekła sobie uroczyście miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Obsypały ją życzenia i prezenty. Świętowali najpiękniejszy dzień życia na przyjęciu weselnym. Wybrali się w emocjonującą podróż poślubną. I nagle… oto nadeszła już trzydziesta rocznica ślubu. Warto ją uczcić.

    Nazwa dobitnie podkreśla jej doniosłość. To perłowa rocznica ślubu. Postaraj się, żeby prezent od Ciebie zalśnił niczym perła i został przyjęty z radością, wzruszeniem, wielką wdzięcznością. Szukasz inspiracji na podarunek? Niech to będzie coś dla dwojga. Elegancki produkt dekoracyjny, który ozdobi sypialnię albo inne pomieszczenie mieszkania to świetny pomysł. Polecamy również coraz popularniejsze niezapomniane przeżycia, takie jak zaproszenia do SPA lub chociażby na pojedynczy masaż, romantyczna kolacja w restauracji czy pełen emocji widokowy lot balonem.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 30 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Gorączkowo zastanawiasz się, jakim prezentem uatrakcyjnić tak podniosłe wydarzenie, jakim jest trzydziesta rocznica ślubu? Twoja żona już od tak wielu lat wytrzymuje z Tobą i wciąż Cię kocha, pragnąc przeżyć wspólnie kolejne dni, tygodnie, miesiące, lata, dekady, ćwierćwiecza… Zapewne masz niejedną wadę. Niejeden raz posprzeczaliście się, ale zawsze po zachmurzeniu w Waszym związku wychodziło słońce i pogoda ducha ponownie promieniała szczęściem. Jesteście ze sobą na dobre i na złe, w smutku i w radości. Akceptujecie własne wady. Wspieracie się w zmaganiach z codziennością. Kiedy jesteście razem, odczuwacie iskrzącą miłość.

Nazwa tej rocznicy – perłowa rocznica ślubu – zachęca, żeby prezent dla niej z okazji 30 rocznicy ślubu również był wspaniały niczym perła, jeden z najbardziej wartościowych kamieni szlachetnych, niesamowicie ceniony w jubilerstwie. Zapewne Wy nawzajem jesteście dla siebie bezcennymi perłami, ale warto, żeby między Wami zagościł iście perłowy podarunek. Nad czym się zastanawiasz? Uważasz, że biżuteria ucieszy małżonkę? A może coś oryginalnego, kipiącego kreatywnością, na przykład wasze zdjęcie w szkle otoczone girlandą z róż? Możesz iść jeszcze krok wyżej i obdarować… gwiazdką z nieba, która zostanie nazwana imieniem żony.