Sortuj wg:

strona:

16
  • ...Już na samą myśl i brzmienie słowa robi się przyjemniej. Tworzenie koronki to zajęcie wymagające nie lada cierpliwości, ale efekt wywołuje duże wrażenie swoim poziomem artyzmu. Podobnie w małżeństwie: w ciągu trzynastu lat zapewne wiele się wydarzyło. Ten długi czas minął i... para doczekała się! 13 rocznica ślubu dostarczy wrażeń przekraczających nawet obcowanie z najpiękniejszym wytworem artystycznym. Dostarczy, jeśli zostanie uatrakcyjniona nietuzinkowymi prezentami.

    Przygotuj piękne życzenia dla niej i dla niego. Czego możesz życzyć? Żeby od tej pory "trzynastka" oznaczała tylko szczęście. Żeby przywoływała wspomnienia z trzynastu lat związku małżeńskiego, łącznie z dniem rocznicy. Jak będzie przebiegał? To zależy między innymi od Ciebie. Jaki masz pomysł na ubogacenie tak wspaniałego wydarzenia? Staż robi coraz większe wrażenie, toteż upominek powinien tak samo zachwycić. Wprawdzie to jeszcze nie jest okrągła dwudziesta ani nawet piętnasta rocznica ślubu, ale nie oznacza to, że niegodna świętowania. Pokaż, że wciąż pamiętasz o rocznicy co rok.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 13 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Co na prezent dla żony z okazji trzynastej rocznicy ślubu? Niektórzy uważają, że nazwa rocznicy zobowiązuje i warto do niej nawiązać, składając życzenia i wręczając prezent. Koronkowa rocznica ślubu kojarzy się z wyrobami koronkowymi, a zatem między innymi z koronkową bielizną. W związku z tym niejednokrotnie mężczyźni decydują się obdarować swoją ukochaną drugą połowę właśnie tym drobnym, ale pięknym upominkiem, działającym na wyobraźnię, cieszącym oczy i miłym w dotyku. W ten subtelny sposób mąż znacząco zwiększy temperaturę związku. Podgrzeje atmosferę, podsyci uczucia łączące go z żoną. Emocje będą przeżywane intensywniej. Wzrośnie podekscytowanie. Wszak namiętność to istotny element małżeństwa, podnoszący poczucie szczęścia. Poza tym koronkowa bielizna to prezent praktyczny. Kobieta odczuwa komfort i ma świadomość, że mimo upływu trzynastu lat wciąż fascynuje swojego męża. W poszukiwaniu prezentu dla żony przejrzyj również pomysły zgromadzone w kategorii Miłość i seks. Znajdziesz tam zarówno erotyczne, jak i romantyczne pomysły na prezent. Zadbaj, żeby koronkowa rocznica ślubu była chociaż w małej części tak piękna, jak sam ślub.