Sortuj wg:

strona:

15
  • ...dziś zacznij myśleć nad prezentem dla niej. Jeśli masz ograniczone zasoby finansowe polecamy kategorie elegancki oraz oryginalny w naszym serwisie prezentowym. Znajdziesz tu srebrne sztućce, patery, cukiernice, ekskluzywne ( choć nie drogie) zegarki i biżuterię, które będą odpowiednim prezentem z okazji uzyskanie stopnia naukowego dla kobiety, jak również wysokiej jakości trunki lub srebrne papierośnice, które możesz podarować z okazji habilitacji mężczyźnie. Upominkowe kosze, zestawy eleganckich, kryształowych kieliszków czy grawerowane statuetki z gratulacjami odpowiednie będą dla osoby, która właśnie obroniła doktorat. Dla nowych Profesorów polecamy coś bardziej spersonalizowanego. Mogą to być wspomniane wcześniej grawerowane, szklane statuetki, ale tylko jako dodatek do ekskluzywnego prezentu, którym okażesz osobie swój podziw i szacunek. Co zatem podarować Profesorom lub Profesorkom? Paniom karnety do SPA, eleganckie kolczyki, bransoletkę, srebrne świeczniki, zestawy ceramiczne do kawy. Dla panów polecamy kryształowe karafki, wizytowniki, stylizowane krzesło do biurka, czy choćby stolik szachowy lub brydżowy. Towarzyskim faux- pas będzie jeśli podarujesz znajomemu bądź znajomej prezent, zapominając o kwiatach. Pamiętaj o wykwintnym bukiecie, zwracając uwagę na jego przybranie, rodzaj kwiatów i ich kolor.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na uzyskanie stopnia naukowego

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na uzyskanie stopnia naukowego

Bolek to Twój najlepszy kolega ze szkolnej ławki? Razem robiliście żarty nauczycielom, razem chodziliście na wagary i razem graliście w piłkę na podwórku? Belfrzy nie wróżyli wam świetlanej przyszłości, a teraz on kończy swój doktorat? Zostałeś zaproszony na jego obronę? Chciałbyś pójść, ale głupio Ci iść z pustymi rękami, a nie masz pomysłu na prezent? Jeśli Wasza przyjaźń nadal trwa wybierz jeden z upominków dla mężczyzny, z okazji uzyskania tytułu naukowego, przedstawionych przez nas w kategorii przeżycia. To, że Twój przyjaciel wspiął się na kolejny szczebel swej naukowej kariery nie oznacza, że nie możecie nadal dobrze się bawić. Zabierz go zatem na ekstremalną jazdę Tirem, Subaru lub Lamborghini. Usiądźcie razem z sterami samolotu lub skocznie ze spadochronem. Takie przeżycia umocnią Waszą przyjaźń, jednocześnie pokażesz koledze, że oprócz liczb, mikroorganizmów lub pacjentów (w zależności od dziedziny, którą się zajmuje) istnieją jeszcze inne ciekawe formy życia. Po wysokiej dawce adrenaliny, którą uzyskacie w ciągu dnia, wieczorem wybierzcie się na degustację piwa lub kurs kidnaperski. Pozwoli to Wam ochłonąć z emocji i szczerze porozmawiać. Pamiętaj, nie ważne czy Twój kolega jest doktorem czy profesorem, to nadal Twój najlepszy przyjaciel z dzieciństwa.

Jaki prezent wybrać z okazji uzyskania stopnia lub tytułu naukowego? Zadanie nie jest łatwe. Wiele zależy od relacji, w jakiej jesteśmy z osobą, która chcemy obdarować. Jeśli jest to osoba bliska, znamy jej gust i upodobania - możemy skorzystać z wyszukiwania po osobowościach: Najbezpieczniej jednak wybrać prezent Elegancki, Luksusowy, Praktyczny czy Unikalny. W poszukiwaniu pomysłów zapraszamy na Blog.