Ruszyła rekrutacja liderów SZLACHETNEJ PACZKI 2014

Total
0
Shares

Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem, i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek WIOSNA Stryczek zaprasza do zostania Liderem SZLACHETNEJ PACZKI 600 osób z całej Polski.

Pomagają potrzebującym, uczą się zarządzania, dla większości z nich to najważniejsze wydarzenie
w życiu – liderzy SZLACHETNEJ PACZKI, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych.

– Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projektu. – Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu
i udział w mądrej pomocy – dodaje.

Realnie zmienisz świat

Budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie – liderzy Paczki deklarują wzrost tych kompetencji. – Poczułam w sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy – mówi Ewa, która zarządza teraz grupą chemików.

Lider SZLACHETNEJ PACZKI powinien mieć przede wszystkim chęć pomagania, lubić rozmawiać z ludźmi i być odpowiedzialnym. Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi podejmować wyzwania i motywować innych do działania. Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!

Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi się lider, SZLACHETNA PACZKA w grudniu dotrze z pomocą i impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin.

***

W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła 617 000 osób – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie, a to już ponad 1,5% Polaków! W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz Basia Kurdej-Szatan.

Aby zostać liderem SZLACHETNEJ PACZKI wystarczy wejść na www.superw.pl i uzupełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca.

Zostań Liderem w swojej miejscowości!

Artykuły podobne

Nauka makijażu

Czy przychodząc do pracy wpadasz w kompleksy na widok ładnie wymalowanych koleżanek? Czy też chciałabyś tak wyglądać, lecz nie wiesz jak wydobyć piękno swojej twarzy? Jeśli tak, ten kurs będzie…
Zobacz więcej ...