Słodkie “co nieco” na Mikołajki

Total
0
Shares

W przedbiegach bożonarodzeniowego szału kupowania prezentów czeka nas jeszcze jedna okazja do wykazania się inwencją i pomysłowością w zakresie obdarowywania najbliższych – Mikołajki. Wbrew temu, co może się początkowo wydawać, kwestia mikołajkowego prezentu nie zawsze jest taka prosta i oczywista. Z jednej strony chcemy, żeby prezent był wyjątkowy, a z drugiej nie możemy postawić poprzeczki zbyt wysoko już 6 grudnia, bo to prezent na Gwiazdkę ma być gwoździem programu okresu świątecznego. Co zatem wybrać? Postaw na wyjątkowy drobiazg, który osłodzi obdarowanemu mroźne grudniowe dni.

1. Słodka bombka

Zamknięte w piękną świąteczną metalową bombkę, rozpływające się w ustach mleczne pralinki Lindor z pewnością zostaną docenione przez każdego amatora tej pysznej, szwajcarskiej czekolady.

Lindt, Bombka Lindor Mleczne 135g

Ile: 26,90 zł

Gdzie: http://www.ecukierek.pl/

2. Klasyka sezonu

Nie masz nic przeciwko dosłownym prezentom? Zainwestuj w czekoladowego mikołaja. A żeby słodkiej radości było jak najwięcej, pójdź na całość i spraw bliskiej osobie rozkosznego prawie 30-centymetrowego Świętego.

Czekoladowy Mikołaj

Ile: 65 zł

Gdzie: http://www.chocobox.pl/

3. Czekoladowy telegram

Jak najlepiej złożyć płynące z serca życzenia ukochanej osobie, która dodatkowo nie wyobraża sobie życia bez okazjonalnych kostek czekoladowej rozkoszy? Wysłać czekoladowy telegram! Każda literka i symbol wykonane są z najlepszej jakości mlecznej czekolady, która podbije serce niejednego czekoholika w Mikołajki.

Czekoladowy telegram

Ile: od 9,50 zł

Gdzie: http://czekoladowytelegram.pl/

4. Słodki sentymentalizm

Jeżeli zwykłe pudełko bezosobowych czekoladek wydaje ci się zbyt banalnym pomysłem na prezent na Mikołajki, ChocoPostcard może okazać się idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Nie tylko nie ma nic zwyczajnego w znajdujących się w tym pudełku 15-stu ręcznie robionych czekoladkach, ale dodatkowo Chocolissimo daje ci możliwość własnoręcznego zaprojektowania opakowania ze zdjęciem twojego wyboru.

ChocoPostcard

Ile: 65,01 zł

Gdzie: http://chocolissimo.pl/

5. Mikołajkowy róg obfitości

Nie możesz się zdecydować, czy lepsza będzie czekolada, bombonierka, czy pierniczki? Kup wszystkiego po trochu! A jeżeli przez świąteczny rozgardiasz nie masz głowy do wymyślania komponentów takiego słodkiego zestawu, zdaj się na profesjonalistów i zamów gotowy koszyk.

Worek Świętego Mikołaja

Ile: 99,81 zł

Gdzie: http://kasztelaniec.pl/

Artykuły podobne