Spersonalizowany prezent do 100 zł ? TOP 5 na Jakiprezent.pl

Total
0
Shares

Coś, co będzie najlepiej dopasowane do konkretnej osoby to oczywiście spersonalizowany prezent. Dzięki niemu obdarowywany może poczuć się wyjątkowo. A czy możemy podarować coś piękniejszego niż właśnie takie uczucie? Zobacz, które spersonalizowane drobiazgi cieszą się największą sympatią na Jaki Prezent i podaruj komuś uśmiech.

Spersonalizowany prezent do 100 zł: grawerowany notatnik

Spersonalizowany prezent_szary notes A5

fot. mygiftdna.pl

Szukasz prezentu dla osoby zapracowanej, której ciężko spamiętać wszystko, co jest na jej głowie? A może dla studenta, który wciąż robi notatki w sposób tradycyjny? W obu przypadkach fajnym pomysłem będzie upominek w postaci notatnika, na którym wygrawerujesz coś osobistego. Może to być cytat, który zainspiruje do działania albo jakieś zabawne powiedzonko. Jedno jest pewne ? ma to być coś bezpośrednio związanego z osobą obdarowaną.

Spersonalizowany prezent do 100 zł: zabawny kufel na piwo

Spersonalizowany prezent_kufel ręce precz

fot. murrano.pl

Każdy fan złocistego trunku ucieszy się z własnego kufla do spożywania ulubionego napoju. Najlepiej żeby podpis był związany z Waszymi imprezami, lub ulubionym cytatem odnoszącym się do alkoholu albo zabawy. Jeśli nie macie swojego żarciku na ten temat, zawsze możesz poszukać inspiracji w internecie. Ludzie potrafią wymyślać naprawdę kreatywne powiedzonka 😉

Spersonalizowany prezent do 100 zł: motywujący kubek termiczny

spersonalizowany prezent_czarny kubek termiczny

fot. mygiftdna.pl

Kubki termiczne bywają zbawienne, kiedy do pracy wychodzimy tak wcześnie, że nawet nie zdążymy wypić kawy, która nas rozbudzi. Są też dobrym miejscem do umieszczenia motywującego motta, które będzie towarzyszyło właścicielowi kubka przez cały dzień. Wówczas energii doda nie tylko czarny napój ale również (a może przede wszystkim) pozytywne słowo.

Spersonalizowany prezent do 100 zł: pozytywny breloczek

Spersonalizowany prezent_drewniany brelok

fot. mygiftdna.pl

Niby niewinny drobiazg, ale może wywołać wiele uśmiechu. Kiedy doczepimy breloczek do kluczy, będzie nam towarzyszył nam w zasadzie całymi dniami. Właśnie dlatego jest to świetny pomysł na prezent dla osoby, która jest od nas daleko, z którą nie spotykamy się zbyt często. Wówczas za każdym razem gdy sięgnie po klucze i spojrzy na słowa, które jej zadedykowaliśmy będzie wiedzieć, że mimo odległości, zawsze może na nas liczyć.

Spersonalizowany prezent do 100 zł: sentymentalna ramka na zdjęcie

Spersonalizowany prezent_drewniana ramka

fot. specially4u.pl

Zdjęcie jest sentymentalne już samo w sobie. Jednak kiedy dodatkowo oprawimy je w ramkę, która będzie odnosiła się bezpośrednio do sytuacji na kolorowym obrazku, okaże się, że może być jeszcze bardziej wzruszające i wywołujące wspomnienia. Jeśli mamy jakieś wspomnienie, które bardzo chcemy zatrzymać, taki drobiazg na pewno nam w tym pomoże.

Wszystkie wyżej wymienione drobiazgi znajdziesz na Jakiprezent.pl

Zobacz podobne pomysły na osobisty upominek:

Prezenty na rocznicę ślubu ? spersonalizowany upominek dla dwojga

Spersonalizowany prezent na Boże Narodzenie

Artykuły podobne