Wygodne siedzisko

Total
0
Shares

Przenośny mebel, który zmienia swój kształt w zależności od Twoich potrzeb. Gdy zechcesz się zdrzemnąć, przemieni się w wygodny materac. Gdy podczas imprezy zabraknie krzeseł dla gości, zamieni się w wygodną pufę. Gdy najdzie Cię ochota na poczytanie książki, stanie się wygodnym fotelem, w który aż zechcesz się wtopić z lekturą w ręce.

To wielofunkcyjne siedzisko zostało uszyte z praktycznego, impregnowanego i łatwego do czyszczenia antyalergicznego materiału, a więc nie martw się, jeśli podczas mocno zakrapianej imprezy, ktoś je pobrudzi. Można je postawić w domu, w ogrodzie, albo zabrać ze sobą na plażę. Mieszczą się w nim jednocześnie nawet cztery dorosłe osoby. Wypełniony jest tysiącem małych polisyternowych kuleczek, idealnie dopasowujących się do kształu ciała, w związku z czym przyniesie ukojenie Twojemu kręgosłupowi.

Kupisz w sklepie: deco24.pl

Cena: 1102,90 zł. 

Artykuły podobne

Leżakowe lenistwo

Każdy lubi się pobyczyć. Najlepiej na łonie natury, na działeczce lub na grillu u znajomych. Wiosenne bumelowanie pozwala naładować baterie, odprężyć się i nabrać sił. A najlepiej posiedzieć trochę w…
Zobacz więcej ...