5 pomysłów na przydatny prezent

Total
0
Shares

Często zdarza się, że nie mamy pomysłu na prezent. Co można kupić na urodziny lub imieniny ? Postanowiłem zaprezentować Wam pięć pomysłów na upominek który nie tylko jest gadżetem, ale przede wszystkim jest przydatny. Mamy więc pewność, że zakupiony prezent nie wyląduje na strychu wśród rupieci, ale będzie służył na co dzień wywołując uśmiech na twarzy obdarowanego.

Kubek lenia

Pierwszym gadżetem który chciałbym Wam zaprezentować jest kubek lenia. Na pozór wydaje się być zwykłym kubkiem – posiada jednak pewną przydatną funkcjonalność. Jeżeli wiemy że nasz znajomy pije kawę i herbatę z cukrem, lub uwielbia soki z naturalnym miąższem jest to prezent idealny dla niego. Kubek w rączce ma umieszczony przycisk, który jest połączony z małym śmigiełkiem na dnie naczynia. Po wciśnięciu przycisku w rączce śmigiełko miesza napój wytwarzając wir. Dodatkowym atutem kubka jest to, że napoje długo utrzymują w nim swoją temperaturę, ponieważ wykonany jest z  materiału izolującego oraz posiada wieczko które zapobiega wylewaniu płynu kiedy jedziemy samochodem lub tramwajem do pracy czy na uczelnie. 

Cena ok. 75 zł

Budzik snajpera

Prezent idealny dla osoby która co rano ma podły humor, lub dla śpiocha który notorycznie się spóźnia, bo zaspał.  Kiedy budzik zaczyna swą poranna pieśń?. Nam zostaje wycelować dołączony do zestawu pistolet i oddać strzał do celu, aby uciszyć budzik do następnego poranka. Budzik posiada dodatkową funkcje nagrywania dźwięków z otoczenia ? wyobraźcie sobie jaka to przyjemność kiedy budzi nas znienawidzony głos, a my oddajemy w jego kierunku strzał ? głos milknie, a my wstajemy do pracy czy do szkoły i nie spóźniamy się.

Cena ok. 100 zł

###_NEWS_VIDEO_1###

Swiss Tech BodyGuard

Urządzenie w formie breloka do kluczy które może się przydać każdemu kierowcy niezależnie od wieku czy doświadczenia za kierownicą. Brelok ten posiada następujące funkcje: automatyczny wybijak do szyb samochodowych, bezpieczny przecinak do pasów bezpieczeństwa, alarm dźwiękowy, czerwona migające światło sygnalizacyjne oraz silną latarkę LED. Urządzenie jest wodoodporne i bardzo wytrzymałe ? do tego jest proste w użyciu oraz w pełni bezpieczne dla osób niedoświadczonych w ratownictwie.

Cena ok. 100 zł

###NEWS_VIDEO_2###

Dystrybutor alkoholu 

Gadżet dla osób które często imprezują oraz uwielbiają degustować i przyrządzać drinki. Dystrybutor posiada rączkę jak pistolet do tankowania na stacji paliw. Wystarczy otworzyć górną pokrywę wlać najróżniejsze alkohole i zaprosić znajomych do polewania do ostatniej kropli. Dystrybutor posiada wąż dzięki  któremu każdy znajomy nawet ten siedzący z dala od nas będzie mógł się sam obsłużyć. Zaprojektowany jest tak, że po imprezie może trafić na półkę i służyć jako ozdoba mieszkania.

Cena ok. 100 zł

Biurkowy ekspres do kawy

Prezent doskonały dla osób które uwielbiają kawę. W kuchni w pracy jak zwykle kolejka do ekspresu z kawą. Kawa rozpuszczalna to przecież nie kawa. Zostaje poczekać lub zakupić biurkowy ekspres do kawy. Urządzenie jest małe, więc mieści się na każdym biurku. Parzy smaczną kawę w kilka sekund. Do tego producent do ekspresu dołącza dwa kubeczki na ?małą czarną?. Posiadaczom tego ekspresu niestraszne są stosy papierów czekające na nich na biurku.

Cena: ok. 100 zł

Artykuły podobne