5 propozycji najlepszych zabawek edukacyjnych dla Twojego dziecka

Total
0
Shares

Zamiast kupować na prezent kolejnego misia czy samochodzik swojemu maluchowi, skup się na jego psychice i intelekcie, kupując mu interesującą zabawkę edukacyjną. Pozwoli ona prawidłowo rozwijać się Twojemu dziecku, niezależnie od jego wieku. Zabawka edukacyjna to nie tylko nauka i stres, ale też zabawa i przyjemność. Zarówno Ty jak i Twoja pociecha zyskacie na zakupie zabawki edukacyjnej, ponieważ będzie ona uczyć się poprzez zabawę, a Ty będziesz miała chwilę dla siebie i będziesz pewna, że Twoje dziecko nie marnuje czasu na nudną i bezowocną pracę.

Chodzik, krolestwodzieci.pl
Firma Fisher Price zawsze dba o swoich najmniejszych klientów. Tym razem zaproponujemy Państwu chodzik dla dzieci, które jeszcze nie chodzą, albo dopiero stawiają pierwsze kroki. Niezwykle kolorowy, muzyczny, wyposażony klawisze, tamburynek, saksofon chodzik będzie ulubioną zabawką Twojej pociechy. Gdy dziecko nauczy się już chodzić, sprzęt dalej będzie użyteczny, ponieważ ma wbudowaną kierownicę, dzięki ktorej Twoje dziecko będzie czuć się stabilnie i pewnie.

cena: ok. 130zł

Alfabet, merlin.pl
Każdy z nas pamięta jak ciężko było nauczyć się alfabetu. Teraz Twoje dziecko będzie uczyć się szybciej, sprawniej i milej dzięki nowej grze edukacyjnej "Osobisty alfabet". To zbiór 26 kolorowych elementów, które prócz wielkiej, widocznej literki mają obok saszetkę na ulubione zdjęcie. Nauka poprzez zabawę teraz stanie się jeszcze przyjemniejsza. Twoje dziecko będzie marzyć, aby codziennie bawić się i układać zdjęcia w odpowiednie kieszonki. Polecamy!

cena: ok. 60zł


Każdy maluch pragnie zostać strażakiem, aktorką, piosenkarką czy policjantem. A myślałeś może o pracy historyka, archeologa, paleontologa? Dzięki tej zabawce edukacyjnej Twoje dziecko może nauczyć się w jaki sposób oczyścić i poskładać kości prehistorycznego mamuta! W zestawie dołączono małe narzędzia do wykopalisk, a szczątki zwierzęcia ukryte są w bryle gipsu. Niesamowita frajda dla malucha i niezapomniane przeżycia. Szkielet mamuta po skonstruowaniu może dumnie stać na Waszej półce w pokoju gościnnym, a Ty możesz chwalić się nim przed swoimi znajomymi.

cena: ok. 40zł

Piramida, edusklep.pl
Matematyka czasem sprawia problemy. Dla jednych jest zmorą, dla drugich przyjemnością. Już teraz, Twoja pociecha, może z pewnością stwierdzić, że matematyka to pestka! Tablica matematyczna M2 pomoże mu porządnie nauczyć się tabliczki mnożenia. Dzięki swojemu kształtowi, można układać tabliczki z każdego boku, otrzymując upragnione wyniki. Budowanie piramid jest niezwykle proste i podobne do tradycyjnej gry w domino, którą lubią wszystkie dzieci. Pozycja obowiązkowa dla leniuszka albo osoby, która stwierdza, że "matematyka nigdy nie będzie mi potrzeba." Niech się przekona sama.

cena: ok. 25zł

Zestaw chemiczny, ceneo.pl
W każdej następnej szkole zawsze dochodzą nowe zajęcia. Chemia do prostych lekcji nigdy nie należała. Zabawka edukacyjna "Mały chemik" pozwoli Twojemu dziecku na naukę poprzez zabawę. Reakcje chemiczne czasem wyglądają jak magiczne sztuczki, a Twoje dziecko nauczy się jak rzeczywiście wygląda naukowy świat. Tajniki chemii już nigdy nie będą abstrakcją i sztuczką dla Twojej pociechy.

cena: ok. 90zł

Więcej prezentów edukacyjnych znajdziesz na jakiprezent.pl.

Artykuły podobne

Jak sprawnie uporać się z zakupem świątecznych prezentów? [infografika]

Wielu z nas czując nadchodzące święta chętniej rozgląda się za nowościami i pomysłami na świąteczne podarunki, które podarujemy najbliższym. Idealnie, kiedy sami mamy z tego ogromną radość, a zakupy świąteczne…
Zobacz więcej ...