Wybór prezentu dla smakosza złotego trunku wcale nie musi ograniczać się tylko do oczywistego zakupu piwa. Jeżeli nie znasz za bardzo preferencji smakowych swojego znajomego piwosza, nie wiesz, jaki gatunek najbardziej mu odpowiada, a chcesz wykazać więcej inicjatywy niż kupienie banalnego i pospolitego "sześciopaku" dostępnego w każdym supermarkecie, to przyda się zmiana toru myślenia w poszukiwaniu prezentu. Zamiast dostarczać surowca, postaw na coś trwalszego, na coś, co każdy szanujący się wielbiciel piwa musi posiadać – otwieracz do butelek.

Pokerowy otwieracz do butelek

Ile: 16 zł

Gdzie: http://www.xsonic.pl/

Pierwsza opcja – otwieracz do butelek w kształcie asa pik – będze idealna dla każdego faceta, który lubi spotkać się od czasu do czasu ze swoimi kumplami na noc pokerową. Zaletą tego otwieracza jest nie tylko jego przydatność przy partyjce pokera, ale także rozmiar, który umożliwia noszenie go w portfelu, niczym kartę kredytową.

 Leg opener

Ile: 34,90 zł

Gdzie: http://crazykrowa.pl/

"Leg opener" to jeden z najciekawszych, a już na pewno najseksowniejszych modeli otwieraczy do butelek. Otwieracz w kształcie smukłej, kobiecej nogi ma dodatkowo jeszcze jedną użyteczną funkcję – magnes zamontowany na jednym z końców. Dzięki temu, zamiast szukać otwieracza po kuchennych szufladach, można go zabrać "po drodze" wyciągając zimne piwo z lodówki.

Ile: 38,99 zł

Gdzie: http://phutommix.istore.pl/

Otwieracz do butelek i 4 GB pendrive w jednym? Czemu nie! Połączenie przyjemnego z pożytecznym nie może nie zostać docenione przez obdarowanego smakosza złocistego napoju. 

Ile: 31,99 zł

Gdzie: http://godstoys.pl/

Na koniec najbardziej kreatywna wariacja na temat otwieraczy do piwa. Gadający i liczący butelki otwieracz z pewnością zrobi furorę wśród znajomych na każdej domówce. Nie tylko pozwala on na nagranie dowolnego, trwającego do 10s dźwięku, ale też pomoże piwoszowi nie stracić rachuby podczas suto zakrapianego wieczoru z piwem.

Artykuły podobne