fot. sheknows.com

Praktyczny prezent dla zbuntowanego nastolatka

Total
0
Shares

Naście lat to dziwny okres. Hormony szaleją, a razem z nimi nastroje. Pojawiają się pierwsze związki, bunty, dylematy egzystencjalne. Generalnie nie jest lekko. Czasami nie wiadomo w jaki sposób się odezwać lub zachować, żeby nastolatka nie urazić. Na szczęście istnieje kilka sposobów na złagodzenie złego humoru. Może to być na przykład praktyczny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdego młodego chłopaka.

Wymowny T-shirt

koszulka dla zbuntowanego nastolatka

fot. ministerstwogadzetow.com

Najwygodniejszy ciuch w szafie każdego nastolatka to niewątpliwie koszulka. W zależności od wzoru pasuje na mecz z kolegami, do szkoły, czy na domówkę. Zatem, jeśli podarujesz nastolatkowi t-shirt masz pewność, że prezent zostanie spożytkowany. Wystarczy, że wybierzesz jakiś zabawny nadruk, a chłopak na pewno z przyjemnością będzie zakładał taki ciuch. Może nawet stanie się jego ulubionym J

Zakamuflowany pendrive

fajny pendrive dla zbuntowanego nastolatka

fot. focus.pl

W erze komputerów i nieustannej cyfryzacji, chyba nikt nie obył by się bez małego, magicznego urządzonka, które jest w stanie pomieścić całkiem sporo muzyki, zdjęć, czy po prostu dokumentów. Jednak to, że pendrive ma funkcje praktyczne, nie oznacza, że musi być wizualnie nudny. Na rynku istnieje wiele modeli pamięci przenośnej, które nie tylko mają oryginalny wygląd, ale wręcz nie przypominają pendrivów. Myślę, że taki gadżet spodoba się każdemu młodemu chłopakowi.

Głośne wyciszenie

wygodne słuchawki dla zbuntowanego nastolatka

fot. continuedinnovation.com

Muzyka ma niesamowitą energię. Może być odzwierciedleniem każdej emocji, bywa najlepszym lekiem na smutek, zdenerwowanie, czy rosnącą frustrację. Dlatego fajnie mieć możliwość wyłączenia się ze świata w momencie założenia wygodnych słuchawek i odpalenia ulubionego kawałka. Wówczas niezależnie od miejsca, w którym przebywamy mamy chwilę tylko dla siebie, a przecież tego potrzebuje każdy z nas.

Małe oszczędności

nauka oszczędności dla zbuntowanego nastolatka

fot. 3dm3.com

Już w wieku nastu lat odkrywamy po raz pierwszy, że życie nie jest tanie. Nawet stosunkowo drobne przyjemności kosztują. Zaoszczędzenie pieniędzy na konkretną atrakcję bywa trudne, zwłaszcza kiedy całą gotówkę nosimy w portfelu. Świetnym ułatwieniem przy organizacji własnego budżetu dla nastolatka będzie skarbonka, z której wyjęcie jakiejś sumy nie będzie szczególnie proste. Prezent nie dość, że praktyczny to jeszcze uczący oszczędności.

Na osłodę życia

czekolada dla zbuntowanego nastolatka

fot. chocolissimo.pl

W brew pozorom jedzenie czekolady jest całkiem pożyteczne. Dzięki niej wydzielają się hormony szczęścia, pomaga nam się skupić, a przede wszystkim jest smaczna. Według mnie, to drugi po muzyce, lek na całe zło. Dlatego podarowanie młodemu chłopakowi czekolady w kształcie samochodu, czy iPhone’a zawsze będzie trafionym pomysłem.

Mimo tego, że nastoletni chłopcy miewają dziwne humory, wciąż można ich czymś mile zaskoczyć. Jednak w związku z tym, że mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet, z natury wolą praktyczne przedmioty nie zapominajmy, by nasz podarunek znalazł sensowne zastosowanie.

Czytaj więcej:

Prezent dla fana rock’n’rolla!

Udany prezent dla nastolatków z okazji Dnia Dziecka

Artykuły podobne