prezent dla mamy na urodziny_wspólny czas z córką

Prezent dla mamy na urodziny ? wspólny czas z córką

Total
0
Shares

Kiedy dopada nas dorosłe życie, mamy coraz mniej czasu dla rodziców. Dlatego najpiękniejszy prezent dla mamy na urodziny to taki, który da jej możliwość spędzić mile dzień (lub kilka) z ukochaną córką. Dzięki temu uda Wam się nadrobić zaległe tematy, zrelaksujecie się, a przede wszystkim zgromadzicie kolejne piękne wspomnienia. Przed Tobą kilka pomysłów na realizację tego prezentu, na którym skorzystacie obie.

Prezent dla mamy na urodziny: weekend w SPA

prezent dla mamy na urodziny_weekend w spa

fot. byblossante.com

Coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że należy im się odrobina odpoczynku od codzienności. Właśnie dlatego SPA cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Zadbaj o to, by także Twoja mama zasmakowała tego raju dla ciała i duszy i zabierz ją na babski weekend przepełniony relaksem. Jestem przekonana, że obie tego nie pożałujecie.

Prezent dla mamy na urodziny: wizyta w grocie solnej

prezent dla mamy na urodziny_wizyta w grocie solnej

fot. koscianiak.pl

Szczególnie w okresie jesienno – ziomowym narażeni jesteśmy na zmęczenie, chandrę, melancholię. Świetnym sposobem, żeby temu zapobiec będą wizyty w grocie solnej. Jeden seans, który trwa około 45 minut potrafi zrekompensować cały dzień na nadmorskiej plaży. Jeśli zatem mieszkasz z mamą w jednym mieście, wykup dla siebie i dla niej karnet na solne seanse. Chodząc kilka razy tygodniowo, będziecie na bieżąco z tym, co się dzieje u tej drugiej.

Prezent dla mamy na urodziny: masaż dla dwóch osób

prezent dla mamy na urodziny_masaż dla dwóch osób

fot. philadelphia.cbslocal.com

Chciałabyś zaznać relaksującego popołudnia wraz z mamą, ale niekoniecznie wdychając jod z groty solnej? Wówczas możesz umówić Was na serię masaży. Niektóre miejsca oferują oferty dla dwóch osób. Jednak musisz dobrze sprawdzić, czy oznacza to, że rzeczywiście będziecie leżały z mamą w jednym pomieszczeniu, by móc rozmawiać. Przecież głównie o to chodzi we wspólnym spędzaniu czasu 😉

Prezent dla mamy na urodziny: degustacja napojów

prezent dla mamy na urodziny_degustacja napojów

fot. galeria.trojmiasto.pl

Jesteście z mamą fankami wina? W takim razie napewno Wam obu spodoba się pomysł z jego degustacją. Tak zakrapiany wieczór z pewnością przebiegnie w bardzo wesołej atmosferze. Jeżeli jednak nie przepadacie za alkoholem, możecie także wybrać opcję na słodko, czyli degustację czekolady! Myślę, że taki pomysł najlepiej sprawdzi się w zimowe popołudnie J

Prezent dla mamy na urodziny: elegancka kolacja

prezent dla mamy na urodziny_elegancka kolacja

fot. blog.centralrestaurant.com

Chyba każdy lubi czasami nie przejmować się gotowaniem i zjeść coś na mieście. Zatem na urodziny, nie idź z życzeniami do mamy, tylko każ jej się elegancko ubrać, a później zabierz na kolację niespodziankę do fajnej knajpki. Taki wieczór możecie zakończyć kinem lub teatrem. Każda mama doceni taki przyjemny prezent.

Wciąż nie czujesz się zainspirowana? Zajrzyj tutaj:

Prezent dla mamy nowoczesnej i modnej

Wybieramy najbardziej szalony prezent na 40 urodziny dla kobiety!

 

Artykuły podobne