Prezenty na 18 urodziny

- Super inspiracje prezentowe na 18-stki

Pomysł na prezent z okazji 18 urodzin

18-stka to wyjątkowy dzień w życiu młodego człowieka. Wyczekiwany z utęsknieniem, bo wreszcie można się będzie uwolnić od jarzma zakazów i nakazów. 18- stka to także pewnego rodzaju magiczna granica, w której styka się okres imprez z czasem kiedy zaczynamy zastanawiać się co dalej robić w naszym życiu. Jest to jednak czas rozkwitu młodości, zatem chętnie go świętujemy. Prezenty...

18-stka to wyjątkowy dzień w życiu młodego człowieka. Wyczekiwany z utęsknieniem, bo wreszcie można się będzie uwolnić od jarzma zakazów i nakazów. 18- stka to także pewnego rodzaju magiczna granica, w której styka się okres imprez z czasem kiedy zaczynamy zastanawiać się co dalej robić w naszym życiu. Jest to jednak czas rozkwitu młodości, zatem chętnie go świętujemy. Prezenty na 18-stkę dzielą się na kilka kategorii: inne będą prezenty na 18 kupowane przez znajomych, inne przez rodziców i rodziców chrzestnych i inne przez resztę członków rodziny.

Prezent na 18-stkę od przyjaciół i znajomych

Będą w większości podarunki imprezowe, młodzieżowe, mniej praktyczne, a bardziej szalone. Mieszczą się tu śmieszne gadżety na 18-stki i inne gadżety na imprezę. Koszulki z nadrukiem, który manifestuje poglądy młodego człowieka, personalizowane kartki i kalendarz, różnego rodzaju fotoprezenty uwieczniające wspólne, najlepsze lata to najchętniej wybierane prezenty na 18 urodziny. Chętnie wybierane są także prezenty retro, zatem dla obecnych osiemnastolatków będą to prezenty z PRL, które świetne obrazują zdolność młodych ludzi do wyśmiewania rzeczywistości i poszukiwań własnej tożsamości.

Prezent na osiemnastkę dla chrześniaka/chrześnicy

Rodzice i rodzice chrzestni nieco inaczej podchodzą do podarunku na 18 urodziny. Dla nich powinien on być bardziej wartościowy i sentymentalny. Chętnie podarują rzeczy pamiątkowe, jak np. złoto lub pięknie wydane książki i albumy. Takie prezenty potrafią cieszyć najbardziej po latach, kiedy młody człowiek przeżyje coś ważnego, zdobędzie się na refleksję.  18 urodziny to także czas kiedy rodzice planują podarować nam coś wartościowego np. nowy laptop, sprzęt muzyczny czy wartościowy kurs językowy.

zobacz więcej »
18 urodziny prezenty impreza

Pomysł na Prezent

Jaka to okazja?

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » 18 Urodziny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

18 Urodziny - Zaprezentuj się z najlepszej strony!

Osiemnastka to zwyczaj świątecznego obchodzenia 18. urodzin. Są to najczęściej obchodzone urodziny w Polsce. Wiążą się z wejściem w dorosłość jubilata. W tym dniu składane są życzenia jubilatowi oraz wręczane prezenty. W dniu osiemnastych urodzin organizowane są także zazwyczaj imprezy i spotkania z jubilatem.
Co kupić dla kolegi lub koleżanki na prezent z okazji Osiemnastych urodzin?  W jakiprezent.pl znajdziesz setki pomysłów. Przejrzyj osobowości: Artystyczna dusza, Fan sportu, Gadżeciarz, Aktywny czas wolny, Indywidualistka, Romantyczka. Na 18-stke polecamy produkty śmieszne dla tych jubilatów, którzy traktują życie z przymrużeniem oka oraz prezent Praktyczny dla jubilatów z natury poważnych :) W poszukiwaniu inspiracji przejrzyj także kategorię Niezapomniane przeżycia: Artystyczne, Kulinarne i degustacje, Sportowe i z adrenaliną. Zajrzyj także do naszego bloga Nastoletnijakiprezent.pl

Lot motoparalotnią (Kraków, Łódź) 269,00 zł
Lot motoparalotnią (Kraków, Łódź)