Sortuj wg:

strona:

15
  • ...na emeryturę świętuje się przede wszystkim ze współpracownikami. Imprezę pożegnalną organizują koleżanki i koledzy, zazwyczaj po piątkowych godzinach pracy, w restauracji bądź pubie. Zabawa często trwa do późnych godzin wieczornych.

    W czasie spotkania wspomina się wspólne lata pracy, sytuacje ekstremalne oraz śmieszne, jak również snuje plany emeryckie. Jednym z ważniejszych momentów wieczoru jest złożenie życzeń emerytowi bądź emerytce i wręczenie im prezentu.

    Jakie podarunki najczęściej dostaje się z okazji przejścia na emeryturę? Nie ma reguł. To zależy od pomysłowości kolegów. Prezenty dla emerytki stanowią przeważnie artykuły gospodarstwa domowego, takie jak srebrne patery, serwisy obiadowe, zestawy kieliszków, jak również kosze delikatesowe, karnety wypoczynkowe do Spa lub zestawy kosmetyków.

    Prezenty dla emeryta tworzą w głównej mierze foto-gadżety, alkohole i cygara, niebanalne kufle do piwa oraz zestawy wód kolońskich. Jeśli emeryt organizuje „przyjęcie emerytalne” dla rodziny, ta w wyborze prezentów wykazuje się większą pomysłowością. Wśród podarunków można znaleźć bowiem ciepłe bambosze, śmieszne kubki lub dyplomy nestora, statuetki Oskarowe, podkowy, kursy komputerowe, nauki fotografii czy szydełkowania.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na emeryturę

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Pomysły na emeryturę

Koledzy i koleżanki z pracy oddelegowali Cię do zakupu prezentu, dla Waszego współpracownika, z okazji przejścia na emeryturę? Nie wiesz co kupić, aby spodobało się obdarowanemu i innym współuczestnikom tego wydarzenia? Nasi doradcy chętnie Ci pomogą, usiądź w fotelu wejdź na stronę JakiPrezent.pl,  przeczytaj nasze porady oraz przejrzyj katalog podarunków. Na pewno wybierzesz coś, co się wszystkim spodoba. Przy wyborze prezentu dla emeryta weź pod uwagę wykonywany zawód. Wojskowemu możesz nabyć karnet na strzelnicę bądź kurs nauki strzelania, górnikowi warto sprawić foto- obraz w świątecznym mundurze. Nauczyciel z pewnością się ucieszy, kiedy podarujecie mu jego indywidualny dziennik z ocenami, za to jak prowadził w szkole zajęcia.

Niezależnie od wykonywanego zawodu wielką niespodzianką będzie dla emeryta możliwość nagrania własnej płyty w profesjonalnym studio, bądź trening szarych komórek.

Jeśli jednak Wasza koleżanka lub kolega jest skryty i boicie się, że nie traficie w jej/ jego gust, to proponujemy podarować kolację dla dwojga w jednej z najlepszych restauracji w mieście bądź kartę podarunkową, dzięki której będą mogli sami kupić sobie od Was upominek.

Jaki prezent wybrać na zakończenie pracy? Jak uhonorować wieloletniego pracownika? Polecamy albumy lub reprinty z kategorii Książki albo Akcesoria piśmiennicze. Mamy pomysły dla różnych osobowości: Intelektualista, Dusza towarzystwa i Domator.

Odpowiedzi na pytanie jaki prezent kupić, szukaj także w kategoriach JakiPrezent.pl: Prezenty dla Seniora i Prezenty dla Seniorki.