Sortuj wg:

strona:

15
 • ...np. planujesz kupić słodką maskotkę to czy on doceni tego rodzaju prezent? Czy może raczej spodziewa się, że wpadniesz na pomysł by kupić mu fajny gadżet lub podarować miło spędzony czas?

  Świetnym pomysłem na uczczenie Walentynek jest właśnie to druga opcja. Własnoręcznie wykonany prezent lub choćby Walentynowa aranżacja pokoju to dobry sposób by małym nakładem sił i pieniędzy ciekawie spędzić Walentynki. Pamiętaj, że prezent to także Twój czas, który bywa cenniejszy niż gadżet czy maskotka, chyba, że za obopólną zgodą na ten jeden wieczór się w nią zamienisz...

  Romantyczny prezent walentynkowy dla dorosłych

  Jak obchodzi się Walentynki w Polsce? Otóż podział jest tu wyraźny: albo czekamy na nie i traktujemy jako okazję do pogłębiania relacji, bliskości i miło spędzonego czasu z mężem czy chłopakiem, albo też przechodzimy wobec nich obojętnie uznając Święto Zakochanych jako przejaw komercji i niepotrzebne "halo". Jeśli należysz do tej pierwszej grupy, to z pewnością choć w małym stopniu chcesz by ten dzień różnił się od pozostałych: jedni kupują niedrogi upominek dla ukochanej osoby, inni aranżują miły wieczór, jeszcze inni planują walentynkowy wieczór. Psychologowie działający w temacie związków biją na alarm, by każda para dbała o wspólny, dobrze spędzony czas i regularnie go aranżowała. Właśnie Walentynki są na to idealną okazją dlatego zachęcamy do romantyzmu! Dzień Św. Walentego jest raz w roku, w dodatku zimą, kiedy każdemu przyda się trochę ciepła! Romantycznym prezentem na walentynki dla dorosłych mogą być eleganckie czekoladki, aromatyczna świeca do masażu, która się nagrzewa lub seksowna bielizna. Wszystkie te pomysły znajdziesz w naszym serwisie.

  Prezent Walentynowy dla męża

  Walentynki, rocznica ślubu czy pierwszego pocałunku... niezależnie od okazji kobiety lubią hojnie obdarowywać swoich mężczyzn. Choć to jak najlepiej wyrazić miłość swojemu mężowi zależy od tego w jakim języku miłości był on wychowany. Podobno miłość możemy wyrazić na 5 różnych sposobów: ofiarując obecność, oddając przysługę, okazując czułość i bliskość fizyczną a także właśnie przez prezent. Nawet jeśli należycie to tych, których Walentynowa przesadzona komercja nie przekonuje, to przecież pamięć i miły akcent (niekoniecznie prezent) w walentynkowe popołudnie czy wieczór może tylko Wam pomóc. Prezent walentynkowy dla męża powinien nawiązywać do waszej relacji i kierować jego uwagę na żonę. Dobrym pomysłem obok fajnego wspólnego zdjęcia, bielizny czy romantycznej płyty jest wspólna kolacja dla dwojga w nietypowym miejscu lub ekskluzywny wieczór aromaterapii, który zorganizujesz za pomocą świec i kadzidełek.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na walentynki

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Zastanawiasz się nad odpowiednim upominkiem z okazji Walentynek? Skorzystaj zatem z naszego serwisu JakiPrezent.pl, w którym na pewno znajdziesz coś unikatowego dla swego partnera bądź partnerki. Prezenty dla dziewczyny z okazji Walentynek: Kobiety to bardzo romantyczne istoty, które przykładają dużą wagę do szczegółów. Warto więc poświęcić sporo czasu na zorganizowanie wyjątkowego wieczoru. Nie lubisz blichtru, który wiąże się z Walentynkami? Raz w roku przełam się i pokaż swojej partnerce, że zrobisz dla niej wszystko (no, prawie). Zamów stolik na kolację we dwoje w ulubionej restauracji dla partnerki lub wybierz się na kurs gotowania i sam przygotuj tradycyjne potrawy gorącej Hiszpanii. Zabierz swoją kobietę na romantyczny weekend do domku na Mazurach gdzie będziecie mogli oddać się grom miłosnym, które weźmiesz ze sobą. Nie zapomnij o drobnym upominku takim jak elegancki bukiet kwiatów czy ulubione czekoladki Twojej Lubej.

Pomysły na Walentynkowy prezent dla chłopaka lub dla męża

Zastanów się jakim typem mężczyzny jest Twój chłopak lub mąż. Mężczyźnie aktywnemu podaruj jeden z upominków dostępnych w kategorii przeżycia. W zależności od jego zainteresowań wybierz grę w paintball, jazdę Tirem czy wyścigi gokartami. Jeśli Twój mężczyzna preferuje harmonię i spokój, polecamy jeden z fotoprezentów, do którego wykorzystasz Wasze ulubione wspólne zdjęcie. Fotokubek lub fotoobraz, nawet w pracy, będzie przypominał mu jak bardzo go kochasz. Więcej prezentów na ten temat znajdziesz w kategorii: Prezenty dla chłopaka na Walentynki.