TOP 10 prezentów na Walentynki

Total
0
Shares

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie wiesz czy dotyczy to ciebie to radzimy sprawdzić czy występują następujące objawy: serce wali jak szalone, w brzuchu motyle i rumiane policzki ? To zakochanie! I w Walentynki nie obawiaj się go ujawnić ukochanej osobie. Niech żyje miłość przez wielkie M. Romantyczny wieczór, ładna błyskotka, czekoladowe serduszko, piękny bukiet róż, wyszeptane słówko do ucha ? wszystko co podarujecie z czułością tego dnia wprawi ukochaną/ukochanego w poczucie szczęścia. To oczywiście jedyny taki dzień w roku, w którym można wyjawić swoje skrywane uczucia. Dlatego pamiętajcie o kartkach, które stopią lód w sercu osoby, o której względy się staracie. Przedstawiamy 10 pomysłów na walentynkowy prezent.

Prezenty walentynkowe dla dwojga

Walentynki to doskonała okazja na wspólny wypad za miasto, daleko do codzienności , która może przeszkadzać zakochanym. Alternatywą dla prezenty w formie przeżycia może być także podarunkiem, z którego skorzystacie obydwoje jak np. romantyczna gra miłosna dla par.

Gdzie? Oto kilka podpowiedzi:

1. Kolacja na łodzi na Jeziorze Zegrzyn?skim (Warszawa – okolice), Prezentokracja.pl, 399 zł

Romantyczna kolacja dla dwojga na łodzi

2. Weekend SPA dla Dwojga, Wyjatkowyprezent.pl, 780 zł

Weeknd w SPA dla pary

Podarunek dla dwojga? A jeśli macie ochotę na grę ? Okazja jest doskonała by sięgnąc po intrygującą i działającą na wyobraźnię grę dla par, która doprawi atmosferę nutką kokieterii Walentynkowy wieczór i oczywiście inne dni jeśli sobie tego życzycie. Pamiętacie flirt towarzyski? Grało się w niego na imprezach lub szkolnych biwakach. Teraz jako dorośli możecie wrócić do gry, która rozbudza wyobraźnię.

3. Romantyczna gra dla par , BigboysToys.pl, 49 zł

Erotyczna gra dla pary

Prezenty dla chłopaka

Co kupić chłopakowi z okazji Walentynek? Mogą być pachnące, aromatyczne zapachy, czyli prezenty dla mężczyzn lubiących spa. Dobre będą też piękne gadżety odwołujące się do kobiecego ciała lub sentymentalna biżuteria. Co najbardziej mu się spodoba?

4. Zestaw Pustynna noc, Twojeprezenty.pl, 39 zł

Zestaw walentynkowy dla niego

5. Nieśmiertelnik z grawerem i wysuwanym USB, Sparki.pl, 79 zł

Pendrive Nies?miertelnik 8GB + Grawer

6. Myszka komputerowa BODY, Panprezent.pl, 81,90 zł

Mysza optyczna ciało kobiety

7. Męska bansoletka, Zubiro.com, 120 zł

Srebrna bransoletka męska

Prezenty walentynkowe dla dziewczyny

Podarunki dla kobiety powinny być ujmujące, jeśli od zakochanego faceta, to także romantyczne. Jeśli obawiasz się zbytniego romantyzmu, to wiedz, że dziewczyny uwielbiają walentynkowe, uczuciowe prezenty i z pewnością na ie czekają!Jeśli nie chcesz przesadzać z romantyzmeme, podaruj fajny obraz lub gadżet lub kalendarz.

8. Słoik z cytatami o miłości, MyGiftDNA.pl, 119 z

Słoik z cytatami o miłości

9. Kalendarz Audrey Hepburn, Eplakaty.pl, 39,90 zł

Audrey Hepburn kalendarz

10. Mydełko zapachowe z imieniem, Wszystkozimieniem.pl, 15,99 z

Mydełko z grawerem

Na koniec historia dla zakochanych i o zakochanych.

###NEWS_VIDEO_1###,

Artykuły podobne