niespodzianka urodzinowa dla nastoletniej córki

Niespodzianka urodzinowa dla nastoletniej córki

Total
0
Shares

Nastolatkowie stają się coraz bardziej wymagający. Próbując zaskoczyć dziewczynę w tym wieku trzeba bardzo uważać, żeby niespodzianka urodzinowa rzeczywiście okazała się miła. Zastanawiasz się jaki jest przepis na trafiony prezent? Masz je przed sobą. Sprawdź, który najlepiej będzie pasował do Twojej córki.

Niespodzianka urodzinowa: nietypowa impreza

niespodzianka urodzinowa_nietypowa impreza

fot. yelp.com

Myślałaś o tym, żeby urządzić jubilatce imprezę-niespodziankę, ale obawiasz się, że zwykłe przyjęcie wcale jej nie zachwyci? W takim razie przenieś całą zabawę w inny wymiar. Zbierz grupę jej najbliższych przyjaciół i podstępem zaciągnij ją do escape roomu, na tor gokartowy, do labiryntu luster, czy na paintball. O radę, która opcja najbardziej spodoba się córce możesz podpytać jej znajomych. Wspólnymi siłami na pewno sprawicie jej wspaniałą niespodziankę.

Niespodzianka urodzinowa: babski weekend

niespodzianka urodzinowa_babski weekend

fot. tbo.com

Z okazji urodzin nie tylko chcesz uczynić córce miły prezent, ale także nieco się do niej zbliżyć? Wspaniale! Wówczas masz wiele możliwości. SPA, weekend w malowniczym mieście, a może podróż do którejś zabytkowej stolicy? Podpytaj córkę w jaki sposób chciała by się oderwać od codzienności w Waszym miejscu zamieszkania, a później postaraj się to marzenie spełnić. Nawet jeżeli nie będzie to dokładnie to miejsce, które chciała odwiedzić, na pewno doceni starania.

Niespodzianka urodzinowa: modne jabłuszko

niespodzianka urodzinowa_modne jabłuszko

fot. silktide.com

Każdy nastolatek kocha firmę Apple. Obecnie nie ma nic bardziej modnego, pożądanego i szpanerskiego. Dlatego jeśli tylko budżet Ci na to pozwala podaruj swojemu dziecku gadżet tej firmy. Możesz wybierać od laptopów przez odtwarzacze muzyki, aż po smartwatch. Taki prezent to stuprocentowa gwarancja na udaną niespodziankę.

Niespodzianka urodzinowa: zajęcia rozwijające pasję

niespodzianka urodzinowa_zajęcia rozwijające pasję

fot. quotesgram.com

Zauważyłaś, że Twoja nastolatka odtwarza choreografie z Youtube, a może próbuje swoich sił na karaoke? Przypatrz się dobrze, może okazać się, że ma jakieś hobby, które chciałaby rozwijać. Jeśli tak rzeczywiście jest, w ramach prezentu podaruj jej warsztaty lub pokazową lekcję, które pomogą jej nabyć nowych umiejętności i rozwinąć pasję. Z pewnością będzie bardzo wdzięczna za taki prezent.

Wciąż nie poczułaś inspiracji prezentowej? Zajrzyj tutaj:

Prezent z okazji obrony, który będzie pięknym ukoronowaniem sukcesu!

Prezent na urodziny dla dziewczyny do 70 zł! Top 10 najlepszych pomysłów

Przydatny prezent na 18

Artykuły podobne