Sortuj wg:

strona:

14
  • ...Waszym dobrym kolegą, czy surowym kierownikiem. Znajdźcie zatem, razem złoty środek, podczas aktywnej imprezy integracyjnej na świeżym powietrzu. Jeśli awansował Wasz kolega, w prezencie zaproście go na wspólną bitwę paintball, wyprawę terenową quadami, bądź wspinaczkę po skałce. Podczas sportów ekstremalnych można bowiem odnaleźć w sobie nieznane dotąd cechy lidera i poznać swoje reakcje na sytuacje kryzysowe. Jeśli natomiast poszukujecie prezentu z okazji awansu dla kobiety proponujemy wspólnie spędzone chwile na kursie gotowania, salsy, podczas degustacji win, czy uroczystej kolacji w restauracji. Zdecydowaliście się na mały, skromny upominek, który będzie miłym dodatkiem do kosza kwiatów bądź delicji? Niech to będą zatem ekskluzywne akcesoria biurowe, w postaci piór z grawerem, noża do papieru lub bezprzewodowych myszek USB. Kobiety ucieszą srebrne patery do owoców bądź cukiernice, będące ozdobą stołu, przy którym będą przyjmować kontrahentów i klientów. Panom polecamy zestawy kieliszków, karafek lub szklanek do alkoholu. Czego i jak życzyć z okazji awansu? Przede wszystkim wytrwałości w działaniu, nastawienia nie tylko na cele, ale także na ludzi, poczucia humoru i dalszych sukcesów. Swoje gratulacje wygrawerujcie w szklanej statuetce 3D, napiszcie na małych, ale eleganckich karteczkach, które włożycie do słoja życzeń bądź zamieście na płótnie i oprawcie w ramę. Takie powinszowanie będzie dumą każdego nowego kierownika.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Awans

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na Awans

Twój znajomy z pracy został awansowany na kierownika działu? Z tej okazji wyprawia w weekend małe przyjęcie, na które zostałeś zaproszony? Czy wiesz już co mu podarujesz z tej okazji? Jeśli nie, mamy kilka pomysłów na odpowiedni prezent. Zajrzyj na stronę jakiprezent.pl, i wybieraj wśród tysiąca upominków. W szczególności zachęcamy do poszukiwań podarku w kategoriach śmieszne, gadżety, przeżycia, eleganckie, spersonalizowane lub alkohole i tytoń. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować wybierz butelkę starego rocznika wina, whiskey w zestawie z karafką i szklankami, koszulkę z napisem „kocham swoją pracę”, latający budzik (teraz to już nie może się spóźnić do pracy) lub słój życzeń, w którym znajdą się kolorowe karteczki, a na nich prośby Twoje i innych pracowników do nowego kierownika (niech będą one śmieszne i wygórowane, na przykład prosimy o toaletowy nawigator w każdej łazience czy też zimą prosimy o nakaz chodzenia w pracy w grzanych bamboszach). Ogólne rozbawienie na imprezie wywołasz jeśli z okazji awansu podarujesz koledze elektroniczny odnajdywacz bądź bezprzewodowy lokalizator, za pomocą którego każdy pracownik będzie wiedział kiedy ich szef nadchodzi.

Awans zawodowy to ważne wydarzenie w rozwoju kariery. Uzyskanie lepiej płatnego lub prestiżowego stanowiska pracy to okazja, aby złożyć życzenia, wręczyć kwiaty, a nawet odpowiedni prezent.
Jaki prezent wybrać z okazji awansu? Zadanie nie jest proste, bo dużo zależy od relacji w jakiej jesteśmy z osobą, którą chcemy obdarować. Jeśli jest to osoba bliska, znamy jej gust i upodobania - możemy skorzystać z wyszukiwania po osobowościach: Najbezpieczniej jednak wybrać prezent Elegancki, Luksusowy, Praktyczny czy Unikalny. W poszukiwaniu pomysłów zapraszamy na blogi: Kobieta oraz Blog