Sortuj wg:

strona:

16
  • ...jego rola w wychowywaniu była istotna i wywierała na Ciebie niebagatelny wpływ. Pracował z myślą o Tobie, mamie i reszcie rodziny. Dążył do uszczęśliwiania was, a kiedy krytykował, nierzadko wychodziło to potem na dobre, prowokowało do zmian.

    Z okazji Dnia Taty masz możliwość okazać wdzięczność osobie, dzięki której żyjesz, która poświęciła Ci tyle serca, zaangażowania. Nawet w przypadkach, gdy zapracowany tata wracał późno do domu, znajdował czas na zabawę czy rozmowę.

    Możesz też kupić bilet na koncert i wybrać się na niego razem z tatą. Pomysł na prezent na Dzień Ojca, który dostarczy zapewne radości również Tobie, to gadżety. Zwłaszcza, jeśli należy do grona fanów nowinek technologicznych i lubi drobiazgi umilające codzienność. W cenie do 100 zł znajdziesz mnóstwo drobiazgów: do komputera, do pracy, na wakacje.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Dzień Ojca

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Dzień Ojca obchodzimy w naszym kraju 23 czerwca. Święto to niesłusznie jest mniej popularne niż Dzień Matki. W dniu tym możemy uczcić swojego Tatę składając mu życzenia osobiście lub dzwoniąc z życzeniami. Dzieci przygotowują dla Taty laurkę i recytują wyuczony wierszyk. Jeśli zastanawiasz się jaki prezent kupić Tacie - przejrzyj wnikliwie nasze propozycje. W JakiPrezent.pl znajdują się interesujące propozycje dla takich osób jak: Maniak komputerowy, Podróżnik, Fan sportu.

A może Niezapomniane przeżycia? Na przykład Sportowe i z adrenaliną. W poszukiwaniu innych nietuzinkowych pomysłów na prezenty lub spędzanie wolnego czasu przejdź do kategorii: Prezenty dla Taty albo Prezenty dla Dziadka.

Co od małego dziecka może dostać tata? Zachęcamy do zrobienia samemu drobnego upominku, na przykład z masy solnej, z papieru. Liczy się pomysłowość, a nade wszystko to, ile serca dziecko włoży w przygotowanie drobiazgu. Handmade urzeka każdego. Jeśli jesteś już nieco starszym synem albo córką, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby też spróbować podjąć wyzwanie, zakasać rękawy i stworzyć małe dzieło sztuki. Zrób sam prezent, zaskocz i zachwyć. Jeśli chodzi o prezent na Dzień Ojca w przedszkolu, zdecyduj się na produkt do 20 zł. Oczywiście w skład zestawu na 23 czerwca wchodzi też piękna laurka od przedszkolaka.

Tani prezent na Dzień Ojca - to produkt, który i tak będzie bezcenny, droższy sercu taty niż złoto. Do 30 zł kosztują kubki, masażysta USB, narzędzia z czekolady i inne gadżety lub śmieszne prezenty. Jeśli jeszcze trochę podniesiesz limit cenowy, wśród propozycji znajdą się takie atrakcyjne produkty, jak czekoladowy motor. Po pracy tata chwyci za kierownicę i popędzi wprost do nieba w gębie. Fan piłki nożnej zareaguje entuzjastycznie ma myszkę do komputera, mającą kształt piłki. Prawdziwy mężczyzna ceniący klasykę zapachową uśmiechnie się na widok Old Spice. Dobrym pomysł jest także wręczenie prezentu, który będzie wykorzystywany między innymi podczas zabawy z dzieckiem.